Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mi a boldogság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi a boldogság? Megtudod fogalmazni? Az vajon egy kitalált valami vagy egy természetes állapot lenne?

Figyelt kérdés
A pénz nem boldogitt,mert az csak eszköz az életben maradáshoz!Igen jó ha van,ezt tudjuk!Ha nem lenne pénz és nem lenne auto,nem lenne internet és nem lenne számos stimuláló akkor boldogok lennénk,vagy igazán csak akkor lennék tényleg boldogok?Egyaltalán mi az hogy boldogság?Boldogabb lennél ha lenne 200 millio forintod?Vagy boldogabbak lennénk ha vissza repülnénk az időben vagy 1000 évet?Neked mi a boldogság?Vagy mi jelentené azt?A boldogság az egy normál álapot lenne elvileg,ha nem éren minket belülről ennyi frusztráció és információ?
2011. jan. 9. 14:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
+belülről=kivülről
2011. jan. 9. 14:33
 2/29 anonim ***** válasza:

Akkor lennék boldog, ha egy olyan ember lenne mellettem, akit minden nap meg tudok hódítani. Értelmes, okos, de imádják a nők és ő is a nőket :) Ha egy ilyen pasi melletted marad,akkor vagy igazán győztes :)

Nameg a pénz, persze, hogy boldog lennék ha gazdag lennék. Nem viccből tanulok már 15 éve:)

2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én szintén akkor lennék boldog ha találnék egy hozzám illő párt, akit szerethetek, akiért rajonghatok és aki viszont szeret :) Jelen pillanatban ennél jobbat nem tudok elképzelni, nem kell más, a többi majd jön magától...


16/f

2011. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Akkor lennék boldog, ha lenne párom akit szerethetek, és aki viszont szeret. :)
2011. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jó de én nem arra vagyok kiváncsi hogy mitől lenne boldog valaki!Hanem maga a boldogság az mi?Természetes állapot lenne,ha nem érne ennyi külső frusztráció?Azt könnyü megfogalmazni hogy mitől lennél boldog.De azt meglehet e vajon fogalmazni hogy maga a boldogság az mi?
2011. jan. 9. 14:50
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg nehez megfogalmazni, hogy mi a boldogsag. Sokan mondja ugyan, hogy a penz nem bodogit,de szerintem ez nemteljesen igaz. Engem pl. boldogga tud tenni, ha vehetek magamnak egy uj ruhat(mondjuk fiukna nem tudom ez hogy mukodik). Vagy boldog vagy, ha van az eletedben egy biztos tamasz, ha sikerul elerned valamit, ha esetleg egy olyan embert latsz boldognak, aki neked nagyon fontos...
2011. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet megfogalmazni, mert mindenkinek mást jelent. Amit meg lehet fogalmazni az az élettel való elégedettség.
2011. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Azért nem lehet megfogalmazni, mert mindenkinek mást jelent. Amit meg lehet fogalmazni az az élettel való elégedettség.



Ok én ezt is értem!De ha vissza megyünk 1000 évet,akkor még nem voltak autok,nem volt ennyi féle ruha,ha volt egyeleltalán.Tehát ha nem tudnál ruhát venni és nem tudnál autot venni,vagy bármit ami boldoggá tesz,akkor nem lennél boldog?Hiszen ezek mind mulandó dolgok úgy ahogy mi persze.Mert ha megveszel valamit az csak ideig óráig tesz boldoggá,mert úgy is megunod és 2 hónap múlva megint veszel valamit,csak azért hogy boldog legyél.Tehát ha nem lenne semmid,nem tudnál semmit venni!Akkor is boldog lennél?

2011. jan. 9. 15:03
 9/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerintem látszat boldogságok!Te megveszed a boldogságot,mondjuk egy ruha vagy egy autó "személyében"?Az mi ha nem látszat?Van olyan boldogság ami halálodik elkisér?Mert egy ruha és egy autó az nem az!Akkor mi az?Egy szerelem?Vagy egyeltalén már az is boldogság hogy itt vagy a földön?
2011. jan. 9. 15:06
 10/29 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy hülyének néztek!De engem foglalkoztat hogy az emberek hogy látják ezt a dolgot.
2011. jan. 9. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!