Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem jött meg neki. gáz lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem jött meg neki. gáz lehet?

Figyelt kérdés

lassan 6 honapja vagyunk együtt és eddig semmi baj nem volt a havi bajokkal de most 5.én kellett volna hogy megjöjön és még mindig nincs meg neki. 3honappal ezelött 5 nappal hamarabb jött meg,3 honapra rá neki viszont most már 4 napja késik lehet a kettő között összefüggés?

A barátnőmnek a havi baj elött megtornáztatták és izomláza van\volt lehet hogy ez okozza a késést?

Többször is lefeküdtünk és védekeztünk(2 gumival csináltuk mindig) nem volt semmi baj eddig és tudom hogy nem lesz de a barátnőm nagyon ideges mert nem szokott kimaradni max 1-3nap.

tapasztalatokra is kiváncsi vagyok ilyen késésekkel kapcsolatban

u.i. nem mentünk el orvoshoz és nem volt teszt se mindkettőtől fél a barátnőm.

Jó válaszokat előre is köszönöm:)


2011. jan. 9. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán hány éves ?

lehet a hormonok miatt is, vagy a szex miatt. vagy az h nem állt be még neki a rendszeresség..

ha nem fog neki megjönni 1-2napon belül.. akkor vegyetek egy tesztet!

2011. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marha nagy élvezet lehet 2 gumiban....
2011. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves és jobban érzem mint 1 el....
2011. jan. 9. 17:44
 4/6 anonim válasza:
nekem sem jött meg 26/F
2011. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Két óvszer használata egy időben nem ajánlott, hiszen nem nyújt nagyobb védelmet, mint egy óvszer, ráadásul ha kettőt húzol fel egyszerre, akkor az óvszerek anyagai kidörzsölhetik egymást, ezáltal könnyebben megsérülnek és el is szakadhatnak."


De ez ott van minden használati utasításon is...

2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mégis melyikre van írva? 3különbözőt olvastam el és egyiken sem volt
2011. jan. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!