Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretném, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretném, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm nagyon szeretem és ő az első barátnőm még soha nem voltam ilyen szerelmes senkibe. 2 hónapja vagyunk úgymond együtt. Nem mondtam el még a közeli barátoknak sem, szüleimnek is csak később szeretném. Attól félek ha kiderülne nem néznék jó szemmel v nemtudom valami ilyesmi... Ez mitől van? Veletek volt ilyen az első barátnőnél?

16F


2011. jan. 9. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond el, egyrészt te is megkönnyebbülsz, másrészt jobb őszintének lenni velük. A barátnődnek meg lehet, hogy nem esik jól, mert azt hiszi, hogy szégyelled. Valószínűleg félsz hogy mit fognak gondolni rólad.
2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félsz attól, hogy történne valami kavarás, ha elmondanád, hogy Ő van neked.
2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem vállald fel, minél előbb mert a barátnőd azt fogja hinni h szégyenled
2011. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt megbeszéltük, hogy ő sem mondja el egy ideig senkinek meg én sem de ez az idő már le telt csak jó volt ez így :) Egyáltalán nem szégyenlem egyébként csak igen inkább a kavarástól félek meg azt hiszik majd h ő most a legfontosabb az életemben meg ilyenek ...
2011. jan. 9. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát egyszer mindenkinél eljön az idő, hogy szerelmes lesz és akkor a párjával többet törődik, de ez normális...
2011. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi is titkoltuk 2 hónapig, mert mi olyan testvérszerűek voltunk -legalább is a család szerint-, pedig semmi vérrokonság nincs köztünk, csak az apukám meg az ő anyukája összejöttek.

tényleg nyugdtabb úgy, ha nem tudja senki rajtatok kívül, de egyrészt egyszer úgyis kiderül, másrészt meg magától is eljön az az idő, mikor mindketten azt mondjátok, hogy 'na most'. :)

2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!