Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kiderüljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kiderüljön mit érez?

Figyelt kérdés

Már egy éve szakítottunk a barátommal.Előtte négy évig voltunk együtt.Még most is szeretem.Az utóbbi időben elég sokat találkozunk.Párszor itt is aludt.Mit tegyek hogy kiderüljön érez e irántam valamit?Nem merek rákérdezni mert a válasza nemleges arra hivatkozva hogy ő most a buliknak és a barátoknak él.De vajon tényleg így van?Szeretném visszakapni őt,mert nagyon fontos nekem.


Segítségeteket előre is köszönöm!!!


2009. ápr. 23. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Létezik az az ősi törvény, hogy "egyszer minden pasas visszatér...".

Ha azt mondja, ő épp a bulizós korszakát éli, nosza, Te se maradj ki belőle! Nem kell haptákban állnod, ha épp Nálad szeretne aludni, vagy közös programot szervezni. Egyszer-kétszer légy Te is elfoglalt, hogy tudja, nélküle is ugyanolyan teljes értékű ember vagy. És ha nem csukott szemmel jár, biztosan észreveszi, mit-kit is veszített. Nemde?

És ha Te is eljársz szórakozni, az is elképzelhető, hogy ráakadsz egy sokkalta értékesebb, szimpatikusabb "hímre" is ;)

Sok sikert, így vagy úgy :)

2009. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot....eddig úgy néz ki hogy bejött!

Remélem hogy lesz folytatás.....

2009. máj. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!