Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy gyerek, de élőbe nem merek oda menni hozzá, hogy beszéljek vele.:S Egy suliba járunk. És facebook-on még régebben bejelöltem és likeoltam a képét, meg suliba lesem is. Szerintem sejtheti, hogy tetszik nekem :) Mert van mikor ő is les. :) És nem tudom, hogy szerintetek, ráírjak facebook chaten, vagy élőbe beszéljek vele inkább? Mert nem vagyok egy beszédes lány és ő sem ilyen téren :) Segítsetek.Köszi:) És ha élőbe gondoljátok ti jobbnak, mégis mit mondjak neki?:)
2011. jan. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, én soha nem mennék oda fiúhoz, hogy hello, hello, tetszel nekem....


Én is csináltam ilyenket mint te :D hogy bejelöltem, meg minden, probáltam vele beszélgetni, de amekkora tahó módon lerázott... öregem...

Az,hogy ő is les, azért lehet,hogy les, mert te lesed. És figyel téged,hogy mit fogsz még csinálni.... Szerintem.

2011. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj csak oda 90% nem bunkó azt a maradék 10%ot meg csak felismered messziről :D
2011. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szerintem beszéld meg vele élőben, amúgy is a fb.-s chat nem valami jó... :S

2011. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) És élőbe mit mondjak neki mégis? Mert, fúúh ezt nemtudom :D
2011. jan. 13. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
hányéves vagy picilány ?
2011. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebook-on jobb!
2011. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok :D

De ha meg ott írok rá, akkor mit hisz hogy élőbe meg nem merek odamenni hozzá :S

2011. jan. 14. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!