Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a dolgok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek a dolgok? Már össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátommal. Amióta ez megtörtént, naponta kb. 2 órát Facebookon lóg. Ma megnéztem én is, heti szemle, és láttam, hogy kiírta, hogy kapcsolatban van. Elkezdtem vinnyogni a legjobb barátnőmnek, hogy a fenébe, máris lett barátnője? ugyanis én még szeretem a fiút, és nagyon hiányzik. A barátnőm kinevetett, és közölte, beszélt exemmel, aki azt mondta, viccből írta ki, hogy kapcsolatban van. Ezenkívül már egy hete, hogy leszedte a közös képeinket (mer minek legyen ott?), és felrakott egy új profilképet, amin tisztán kivehető, hogy egy olyan sálat visel, amit tőlem kapott karácsony előtt. Jah. És felvett kamucímen msnre. Ilyenkor mi van? Egy barátnőmnek mesélte, hogy felvett, mire a lány megkérdezte, hogy miért. A válasz:"Nem tudom." Ilyenkor mi van? Szívatni akar?
2011. jan. 9. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2011. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velem ugyanilyen történt és ezeket úgy vettem, hogy még szeret engem. Miután bepróbálkoztam ki lettem röhögve úgyhogy szerintem ne alázkodj meg.


19/L

2011. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én direkt semmit nem csinálok. Nem akarom, hogy kiröhögjön. Amúgy azért, mert felb@sztam az agyát, lazán kimondta, Ő ilyen, dühből azt is mondja kb. hogy dögöljek meg, csak aztán ha rájön, h nem gondolta komolyan, a büszkesége visszatartja attól, hogy bocsánatot kérjen. De különben is, mi az istennek írogat a legjobb barátnőmnek? Ha szakított, és nem akar velem lenni, akkor szálljon le a barátaimról. -.-
2011. jan. 9. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Türelem...


amúgy meg senki nem tökéletes, és a hibáinkkal együtt kell szeretni mindenkit. Ha szereted, akkor vársz türelmesen, vagy felveszed vele a kapcsolatot, mint haverral :)

2011. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele haverkodni. Akkor végig kellene néznem, ahogy lesz új barátnője, stb. Én meg jobban szeretem az életemnél. Inkább csak ülök a s3ggemen, hátha történik valami...
2011. jan. 10. 00:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezen egyszer át kell esni, hogy végignézed ahogy a barátnőjével elvan... Nagyon fog fájni, de túléled. Majd mikor már többször átesel ezen egyre kevésbé fog fájni.

Én nyugtatókat szedtem előszőr, jártam pszichológushoz. Tedd Te is ezt és felejtsd el.


19/L

2011. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint a pszichológust. Ne a gyógyszert.
2011. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet, hogy vannak még csodák attól, hogy én nem hiszek bennük. De azért most pár napra/hétre kivonom magam a forgalomból. Rohadtul nem vagyok kíváncsi se az exemre, se a barátaimra.
2011. jan. 10. 00:34
 9/9 acel ***** válasza:

akkor lehet hogy szedj össze valakit te is és dobd ki a kapcsolatban táblát! De most őszintén mért facebookon nézelődsz ha nem nézed hogy ő mennyit van fent akkor nem informálódsz róla és nem mérgelődsz.

Am engem is felvett az ex msn-re de nem igazoltam vissza, még túl korainak érzem. Nem azért mert szeretem hanem mert még nem tudok vele úgy beszélni, amit megérdemelne mint ember. 22f

2011. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!