Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek jelentenek valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelentenek valamit? Vagy nem feltétlenül? Milyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha pl egy fiú nem írja ki fb-n hogy kapcsolatban (pedig van bnője). Vagy ha nem tesznek fel közös képeket. Meg semmi ilyen . Vagy ha nem mondja el másoknak. Vagy nem sokmindenkinek. Jelenthet valamelyik valamit?
2011. jún. 13. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nem érdekli a facebook
2011. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Burny bácsi ***** válasza:
Csak nem akarja, hogy baszogassák. A sok ribanc a foglaltakat szereti.
2011. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha titkolja szinte mindenki előtt, akkor nem igazán szerelmes a lányba. De ha csak a neten, vagy itt, ott nem kérkedik vele, az nem jelent semmit.
2011. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnője számára jelentheti azt, hogy nem vállalja fel igazán a kapcsolatot v. nagyon féti.
2011. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mások előtt titkolja, hát az nem nem túl biztató. Ha nem vállal fel, akkor hagyd a fenébe.

De amúgy ha csak Facebookra vonatkozik a probléma, akkor abban nem látok gondot. Én sem szoktam kiírni, h kapcsolatban vagyok - egyszerűen nem tartom fontosnak, h ott 3-400 ember ezt lássa. Akiknek tudniuk kell, azok úgyis tudják. Közös képeket is csak akkor teszek fel, ha úgy érzem, hogy ott az ideje. De általában azt sem profilképnek. És ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a párom.

2011. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja!

1. nem fontos számára h ország világ lássa h ő párkapcsolatban van és milyen a barátnője és neki húúú de kib@szott jó.

2. Nem szereti a facebookot, meg ehhez hasonló oldalakat

3. a magánélete az tabu!

2011. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!