Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koleszos élmények! Igaz story?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos élmények! Igaz story?

Figyelt kérdés
A szüleim koleszba akarnak küldeni. Nem vok erős és félek a nagyobbaktól. Olyanokat olvastam, hogy a nagyobbak kényszerítik a kicsiket vagy gyengéket akár sexre is. Ez igaz? Meg, hogy a zuhanyzóban is dúrva dolgok mennek. Koleszosok válaszait várom!
2011. jan. 10. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak durva koleszok is, van egy pár koleszos ismerősöm, de ott nincsenek ilyenek..
2011. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...amit leírtál, nekem inkább a börtön jut eszembe.

A koleszban azért nem ilyen durva a helyzet:D

De azt észrevettem, hogy az erkölcsösség kint marad az épületen kívül sokszor.

2011. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz, amit te leírtál az a börtönökre jellemző, nem a kollégiumokra.
2011. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kényszerítenek senkit semmire.

A szex az igaz, szinte mindennapos, szinte minden szobában.

A zuhanyzóban is mennek beszólogatások, "buzulás" szigorúan idézőjelben, és a kolis bulikon sok minden megengedett, de ne aggódj, élvezni fogod. Én is aggódtam először, de bele lehet szokni, a végén el sem akarsz majd jönni, olyan jó.

2011. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
milyen korú vagy?mert nagyon nem mindegy hogy egyetemistaként mész koliba vagy középsulisként.Én középiskolában voltam koleszos.Igazából van ott is 1000féle.Miképpen az iskolák közt is van remek hangulatú,elmegy és borzasztó, ugyanez a helyzet koleszoknál is. nálunk pl csak fiúk voltunk koleszban.Gimisek és szakmunkások kb15-18 éves korúak.Főként étel ital cigi amivel lenyúlják a nagyobbak a kisebbeket de mégsem bűnözők közt vagy szal túlzásba nem kell vinni a rettegést.
2011. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

15:57-es vagyok


Hát nem tudom..én egy évet töltöttem kollégiumban, és nem vágyom vissza. Valahogy nem fogott meg az a világ, hogy mindenki mindenkivel, megcsalás minden mennyiségben(ezt értem az otthoni és a koleszos "szerelemre" egy időben) erkölcstelen bulik, minden napos piálások.

Nem mondom, hogy nem buliztam ott eleget, de az erkölcsöm soha nem tapostam a sárba. Így elég kiábrándító volt számomra, amikor végig kellett néznem egy-két dolgot.

Nem bántam meg, hogy bejárós lettem.

2011. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

A koleszos beavatás külön para. Olvastam arról is dúrvákat

2011. jan. 10. 16:14
 8/12 anonim ***** válasza:

anyját nyúlja le étellel meg itallal! Hála a helynek ahol lakom ott közel van egy középsuli és nem kell koleszosnak lennem. de ott am se csinálnak semmi durvát mert vallási suli.

kérdező: ha vki geclzik annak verjed széjjel a fejét! ne rettegve állj hozzá, mert akkor még rád is szállnak! legyél nyugodt és határozott, és ha valaki keménykedik, akkor határozottan kussoltasd el! ha meg hozzád is ér(persze erőszakosan) akkor üssed a hülye fejét!

2011. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kolesz azért kolesz mert kolesz.. XD... Tudod mindenhol vannak bitangok, a "nagyobb" csak addig nagyobb míg többen vannak... a legjobb akkor mikor lepedőt húznak a fejére és megrugdalják.. Sőt a másik ukrajnábúl gyütt gyerek meg belefosott a zuhanyzóban a tenyerébe majd megdobta a másikat.. Szegény gyerek veszte lett hogy, beleverték az ágyába 20-an... meg valaki kutyaszarral bekente az összes könyvét ruháját mindenét...

Szóval ha elsős leszel akkor, a kezdeti időszak lehet szar lesz de 3-4-5 ember, mondjuk 1 "szoba" mindég összetart.. ott már baj nem lehet... Persze ha keresed a bajt akkot téged is megtalálnak.. :D:D

2011. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó hát mérlegelni kell....Én például koleszban tanultam meg,vagy legalábbis kezdtem el verekedni,mert rájöttem hogy ez a "légy mártír majd a felügyelőtanár rendet tesz" az esetek többségébe nem működik.Pl ha egy 3osztállyal feletted járó de a valóságban kb 5évvel idősebb igencsak "vonógyanus" személy szívózik ott nem érdemes fickózni.Mert lehet hogy egyszer beviszel neki egy "lucky punchot"..de mi lesz holnap, holnapután meg azután?Arról nem beszélve ha a bandáját is hozza maga megtámogatására.

A veled azonos korúakkal viszont nincs pardon.Ha egyik kinevezi magát öncélúan szobafőnöknek akkor rizikózni érdemes.Én az ilyeneken párszor leteszteltem a partfisnyelet hogy ne érezze nyeregben magát...az esze nem jött meg de ha behódolsz akkor az mégkellemetlenebb hosszútávon.

2011. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!