Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány , ő nagyon hiú, meg kicsit nagyképű. Van egy másik lány, ő zárkózott, nincsen annyi barátja az osztályban. Az első lány elérte, hogy a másik lány a barátjának tekintse, és azt is, hogy több legyen köztük barátságnál. A másik lány kicsit beleszeretett, neki még nem volt barátja, és azt hitte, hogy ez az ő "útja". Az első lány csak kihasználta, összejött egy sráccal és érzelmileg tönkretette a másik lányt, aki nem tud rajta túllépni és már az osztályban is mindenki tudja a helyzetet. Mit gondolnátok az első lányról, milyen személyiség? (Én egyikőjük sem vagyok, hanem egy kívülálló)
2011. jan. 10. 16:27
 1/7 acel ***** válasza:
talán az idióta hisztis pi csa találó kifejezés lehet, am hülye.
2011. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyik cikibb mint a másik..az egyik azért mert egy szemét a másik meg azért mert egy naiv,és nem hogy fiú hanem lány hülyíti be jesssssszus...minek ment bele a kis lezbikalandba..

22L

2011. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint egy tipikus tinifilm.
2011. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik lány érzelmileg labilis, szeretet- és önbizalomhiánya is van. A tudat, hogy valaki végre szereti és elfogadja, kicsit megbontotta a falat közte és a világ között. Csak egy halvány burok maradt, egy szappanbuborék, amit az első lány nemes egyszerűséggel kipukkasztott. Csak játszott az érzelmeivel, próbálgatta, meddig képes elmenni a másik lány. Ez egy dög. Talán ezzel akarta bizonyítani magának, hogy ő mennyire megnyerő személyiség, hogy bárkit képes magába bolondítani, még egy lányt is - bár ez senkinek sem lett volna nehéz, tekintettel arra, hogy az a lány eddig mindenki elől elzárkózott. Remélem, azért hamarosan jobban lesz... az első pedig ássa el magát, jó mélyre!
2011. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fujj.
2011. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én egy osztálytárs vagyok, aki a másik lánnyal elég jóban van..és kicsit sajnálom mindkettőt. Az egész úgy volt, hogy jóban lettek, csomót mentek mindenhova..pedig nem is voltak azelőtt sosem ilyen barátságban, még utálták is egymást. Aztán az első lány elmondta valakinek, hogy köztük nem csak barátság van, meg hogy tetszik is neki a másik lány..és a másik lányon meg látszott, hogy neki is tetszik. És ezt már egy idő után mindenki tudta, mert elég feltűnő volt. Aztán a csaj összejött egy sráccal és ez a lány meg tökre összetört. És az egész olyan durva..én mindkettőjüket sajnálom, mert ahogy így beszélgettük másokkal, ez tuti nem színjáték volt, mármint az a része, hogy kicsit szerették egymást "úgy" is. De azért nem így kellett volna elintézni..és azóta ez a másik lány meg ilyen antiszociális lett, mert hát ő mindenkinek szimpatikus, mert olyan kis különleges, csak nem nagyon engedett magához közel senkit és nem arról volt szó, hogy kiközösítették volna vagy ilyesmi, azóta viszont nem akar nagyon emberekkel beszélni.Szóval szerintem ez elég szar lehet mindkettőjüknek, főleg így 12.-ben, utolsó évben.
2011. jan. 10. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

2x olvastam el mert egyik lány másik lány....


de megértettem....:)

a lány egy kis ribi mert olyan k*rva volt szegénnyel.

2011. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!