Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok egy olyan lányról, akinél alap, hogy gyorsan megy? Nőies egyáltalán az szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:16
 1/8 Girlnextdor ***** válasza:
100%
marmint gyorsan megy az utcan? hat istenem ki, hogy...szerintem semmi noietlen nincs ebben...22/L
2011. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen gyorsan,megy előre mint a rakéta,alig tudják mások is követni,nem figyel a tartására csak,hogy eljusson oda ahova akar.
2011. máj. 15. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az azért gáz:D Én is gyorsan megyek alapjáraton, de nem úgy, mint vmi eszelős... azért normálisan lépkedj:D
2011. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kezébe adnám a kutyám pórázát.

A kutyám olyan,hogy minden egyes fűszálat megszaglászik,megjelöl,uh a séta végére csak lenyugodnál.

2011. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában én is gyorsan megyek:)

Reggelente suliba időben el szoktam indulni, de csak azért, mer t5 perccel hamarabb kelek, így biztos, hogy elkészülök:) Egyébként többnyire az jellemző rám, hogy inkább 3 perccel később indulok el, mint 1 percel hamarabb és nem szeretek annyira késni, szóval inkább sietek, hogy odaérjek:) Azért szoktam figyelni, hogy normálisan menjek:D

16/L

2011. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémáitok vannak... Komolyan azt hiszed, h van akit ez zavarna? "Á, ez a lány nem tetszik, mert gyorsan megy" :'D
2011. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chuck ***** válasza:

Ennyi bajom lenne édes istenem....

Amúgy szerintem semmit sem tesz....én is szoktam sietni, mikor késve indulok el és 10 perces út áll előttem, közben 3,5 perc alatt megteszem és nem szaladok...

2011. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Girlnextdor ***** válasza:
jah hat az mas, hogy nem figyel azokra akik melette vannak. Alapjaraton en is eleg gyorsan jarok de mivel baratnom sokkal kisebb mint en meg a baratom mindig figyelunk ra, hogy ne hagyjuk el ha egyutt maszkalunk. Ez egy alap figyelmetlenseg, ennek a hianya azert sokat elmond az ember szemelyisegerol.Ez nem a noiesseget kerdojelezi meg hanem az empatias kepesseget, aki ilyesmikre nem tud oda figyelni az lehet mas dolgokban sem veszi figyelembe a tarsait:)
2011. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!