Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esélytelenek egy ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esélytelenek egy ismerkedésnél a molett fiúk?

Figyelt kérdés

Engem elég nagyra hizlalt a természet, vagyok vagy 130kg ruhátlanul. Sok éves tapasztalatom, hogy elég kevés nő az, akinek az ilyen típusú pasasok tetszenek. Nem vagyok alkoholista, nem járok kocsmába, nem diszkózok, egyszóval otthonülő típus vagyok. Van saját lakásom, megélek a keresetemből (nem nagylábon, de megélek), és mégis én vagyok az, akitől menekülnek a lányok, ha megtudják, hogy hány kg vagyok, és ráadásul még dohányzok is.

Miért?

Miért van az, hogy még a molett nők (100kg fölött) is a sovány, vagy a kigyúrt pasikra buknak? Miért szeretik, miért választják a nők inkább az üresfejű, iszákos, esetleg agresszív, nincstelen, vagy pénzherdáló, de vékony, sportos, vagy kigyúrt pasikat jobban, mint a becsületesen megélni próbáló, határozott véleménnyel rendelkező, művelt, szelíd, szeretni tudó, és az érzelmeit kimutató, a nőket nemcsak kéjzsáknak tartó, de molett pasiknál, ha ez utóbbi épp 100kg fölött van?

Elsősorban őszinte (mivel ez az oldal úgyis névtelen, ezért az őszinteséged senkit nem fog megbántani, de nekem talán hasznos lehet), és kulturált választ várok, mert ez a kérdés talán megér némi komolyságot!


2011. jan. 10. 17:36
 1/10 anonim válasza:
Az emberek nem szeretik az átlagtól eltérőeket (pl.: molett, egyéb testi-szellemi eltérés). A nem túl intelligens embereknek "szégyen" az átlagtól eltérő emberekkel mutatkozni. Sajnálatosan Magyarország 80%-nak nincs meg a kezdő intelligenciahányadosa!
2011. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közelítsd meg onnan, hogy van olyan vékony testalkatú pasi, aki a teltebb lányokat szereti, na már most ezt alapul véve,létezik olyan vékony testalkatú lány, aki a teltebb pasikra bukik.Hidd el, hogy nem éri meg általánosítani, semmilyen témában, így ebben sem. Annyi a baj, hogy eddig nem volt szerencséd, talán el kéne járnod szórakozni, barátokkal, haverokkal, nem mondom hogy biztos, de elképzelhető hogy akadna olyan lány akinek pont te vagy a zsánere.Lehet pont azzal fogsz kitűnni, hogy rendes vagy, és nem az a degenerált fajta, és onnantól már szerintem a külsőd sem fogja érdekelni.Én így látom.
2011. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem esélytelenek a molett fiúk a nőknél! Sokkal jobban kizáró ok lehet a dohányzás, mint a testsúly egy nő számára. Én a választ nem a kigyúrt, vagy a vékonyabb férfiideállban keresném, hanem a KISUGÁRZÁSBAN.


Ha otthonülő, kicsit magadba forduló személyiség vagy akkor ezt tükrözöd kifelé is. A nőket megismerni kell, közeledni hozzájuk. Az ambíció, a magabiztosság, a határozottság az, amivel meg lehet fogni őket. (Egy kigyúrt, sportos férfi szereti magát, (jobban is mint kellene) kisugárzása van, és mersze az ismerkedéshez. És persze nem töri le, ha elküldik melegebb éghajlatra.)


Nem a súlyod az elsődleges probléma. Legyél nyitott, merj megszólítani lányokat, nőket. Vékonyabb, szégyenlősebb, zárkózottabb pasik is ugyan ettől a problémával küzdenek, csak ők a súlyuk helyett másban látják a problémát.

2011. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is, TEDD LE A CIGIT. Másodszor, ne egyél vacsorát, és mozogj naponta 10-20 percet.... szerintem nem sok az, még a munka mellet sem... és szerintem 130kg az nem molett.... én vagyok 185 cm-el 92 kg, és ez már a testes kategória... a 130 kg az a kövér (főleg ha alacsony is vagy, de ezt nem tudom, mert nem írtál semmit). Menj le 100 alá, és máris jobb lesz (már csak magad miatt is, mert egészségesebb).
2011. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cleptomaniac ***** válasza:
Hm, nekem a Te leírásodban egyetlen kizáró ok lenne Veled szemben: a cigaretta. Én minden más ilyen "külsőséget" el tudok nézni egy pasinak, pl. testsúlyt is, ha megvan a kellő kisugárzása, törődése, de két dologtól undorodom, és az egyik a cigaretta.
2011. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmár! 130 kilóval nem lehetsz férfias. A nőknek viszont kell hogy egy férfi férfias legyen.

Ha neked rántotthúst adnak péppé darálva az ugyanolyan vonzó, mintha egybe lenne?

A tálalás nagyon fontos!


Ja és a dohányzás kifejezetten undorító szokás. Az élet viszont érdekes. Még a hozzád hasonló ronda kövér büdös cigi és izzadtságszagú emberek is megtalálják a párjukat. Na nem olyant mint amilyent szeretnének, hanem amilyent érdemelnek!


Ne legyenek illúzióid! Ha te jó csajra vágysz, akkor hogy képzeled hogy te semmit nem kell letegyél az asztalra! Merthogy amelyik csaj előled menekül az hozzád viszonyítva jónak számít!


Idejössz sírni, a sorsodon, ahelyett, hogy fordítanál rajta! Nem igazán értem mi mást vársz az élettől, mint amire rászolgáltál! Változtass, vagy maradj csöndben, és fogadd el hogy te nem vagy más, csak egy olyan alak akit kerülnek a lányok!

2011. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha némi plusz súly van valakin, az nem gond, ha az egyénisége "még súlyosabb". De a 130 kg soknak tűnik, még ha 2 méter magas vagy, akkor még csak-csak, de gondolom azért attól alacsonyabb vagy. A nők szeretik, ha egy férfi erőt sugall, de azt nem, ha szétfolyik. Próbálj meg odafigyelni, egészségesebben, könnyebben táplálkozni, valamit mozogni- még ha biciklizel vagy tempósan gyalogolsz, az is jó.

A súly az akaraterőről is szól- ha valaki nem tud a saját gondján változtatni, nem várnak tőle sokat egy párkapcsolatban sem. Tedd le a cigit is- igaz, az is a súly ellen dolgozik, de kevés nőt nem zavar.

Én nőként nem vagyok vékony, inkább a nőies, "faros-bögyös" típusba tartozom, de nem vagyok elhízott sem. Odafigyelek, hogy mit eszem. Akikkel kapcsolatom volt, vagy sportos, vagy enyhe kis plusz súllyal rendelkező emberek voltak. Hidd el, a nőknek nagyobb a tolerancia tartománya a súlyban, nem várják el, hogy kockahasú görög isten legyen valaki, de az extremitások már nem vonzóak és a 130 kg már szélsőség...

2011. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szeretem őket, mert aranyosak, macisak, és (általában) nwm nagyképűek.
2011. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert molett fiú nem létezik, csak kövér hájas disznó. Molett max lány lehet.
2011. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fáj az igazság nyomik? Ezért pontozzátok le a srácot, amelyik megmondja a tényeket?

Csak ebből tanulsz, a simogatásból meg a sajnálgatásból nem!

2011. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!