Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyit számít az önbizalom?

Figyelt kérdés

Nem igen jöttek össze nekem a dolgok eddig, pont ezért amit kérdezek. Alapjában véve nem vagyok egy "csúnya" gyerek, de hát ugye ez sokat ront a dolgon :(

21F


2011. febr. 17. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb csak a dolog 80%-át az önbizalom teszi ki :D
2011. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egész lényedre, és minden cselekedetedre kihat. Sugárzol, ha bízol magadban. És a nők ezt megérzik, és tetszik nekik. Nem fogod érezni, hogy más vagy, de a környezeted észreveszi majd.
2011. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

EZ SZÁMÍT A LEGJOBBAN! Nekem a volt élettársam egy mindenki szerint!!! rettenetesen csúnya férfi volt, a szüleim annyira szégyellték, hogy ha rokonok jöttek hozzánk, nem lehetett ott....de rendkívüli jellem volt, határozott, kiszámíthatatlan, nagy érzelmi töltésű, nem udvarolt sokat, a nők ezeket a tulajdonságokat szeretik a leginkább, legalábbis én....egy határozott és célratörő férfi lehet sikeres a nőknél akkor is, ha csúnya, de még akkor is, ha nagyon csúnya....persze itt az intelligencia a másik dolog, ami muszáj, hogy legyen, egy analfabéta 8 elemis nem kellene....

de hiába gyönyörű egy férfi ha önbizalomhiányos és muja, ha fizetne se kéne, akkor inkább a ronda és rámenős fickó...

Előbb a jellemeden kell változtatni, különben nem fogsz a nőknek kelleni, ez az igazság. Ha nem tudod leküzdeni akkor palástold vhogy, hogy ne legyen annyira feltűnő, más "erényeidet" kell kiemelni, itt nem a dicsekvésre célzok, hanem jó humor, egyéni stílus, kiszámíthatatlanság, erő és ne udvarolj túl sokat, a nőknek ez a legterhesebb...

2011. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg sokat számit a kisugárzás,és az önbizalom..

Velem is ugyan ez a helyzet csak lány vagyok :)

2011. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom = pénz (sok itt a bevándorló, még tanulják a nyelvet)
2011. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!