Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg veszélyesek a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg veszélyesek a társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ya, sok a kanos farokverő SP fan!
2011. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

persze :D miközben nézed felrobbanhat a monitorod a géped megtámadhatnak arab terrorista csoportok vagy az ira XD de am van benne valami :D de menyivel biztonságosabb ha személyesen ismerkedsz ha meg akar ölni úgyis megpróbálja XD


19F

2011. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha bután használod!
2011. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fennt lehetsz társkeresőn, de csak okosan! Ott bárki bebújhat egy név és egy kép mögé, nem tudhatod biztosra kivan a másik oldalon. Gondolj csak bele, mikor regizik egy 13 éves lány(mert ez ma divat) megismerkedik egy 14 éves fiúval, rengeteget beszélgetnek, a srác küld képeket, amin tök édes, megbeszélnek egy randit, a lányt viszont egy 40-es pedofil várja a srác helyett. Persze ezek a legrosszabb esetek, de én úgy gondolom, nem éri meg kockáztatni.
2011. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
ennyi erővel minden veszélyes, élj bunkerben!!!!!
2011. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:

18:19

OK, találkoznak. ÉS?

Nyilván nem a lakásán kell találkozni egy ismeretlennel.

Nyilvános helyen. Ott mit csinál a perverz? Semmit...


Ha van esze, azért csak nehezen szívja be az ember...

2011. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sosem ismerkedtem még társkeresőn, most is csak poénból regisztráltam:-) És véletlen találtam egy srácot, aki tökre bejön, elmeséltem a barátnőmnek, és ő mondta, hogy "nagyon vigyázz ezekkel!" :-)
2011. jan. 11. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
22:52 ezért írtam, h fennt lehet lehet lenni, csak okosan! Nyilván egy okos, felnőtt ember nem a lakására megy, de hidd el sok a naiv ember.
2011. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!