Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon nagyon nagy hátrány, ha valaki transzexuális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ

van akinek azok jönnek be

csak legyen szép női arcod, és szilikon melled

2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
cumira megfelel
2011. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Statisztikai adatok szerint a 18 és 34 év közötti transzszexuális emberek és kutyák között 43 százalék hátránynak, 20% előnynek tartotta a dolgot. A többiek nem kívántak válaszolni, illetve nem volt véleményük.
2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
igen.
2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szempontomból igen.
2011. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a társkereső rendszerében vannak pánszexuálisok, illetve, úgy egyáltalában, toleráns és nyitott emberek, akkor nem hátrány.
2011. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy nem csak heterók vannak fent, de így is félek, hogy a kutyának se kellenék :/ Elhallgatni meg nem akarom, az nem volna fair... ugye??
2011. okt. 12. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az kizárt, hogy a kutyának sem fogsz kelleni, miután kimondod/leírod.

szúrd oda, nyugodtan. lesz olyan, akit nem fog zavarni, sőt. hidd el.

(én is ts-nek tartom magam, de nem ts-társkeresőn, hanem másfajtán vagyok fent. oda van írva, mi a helyzet. és mégis akadt, aki elolvasta, aztán mégis írt. nem oltást. :))

ugyanolyan az a társkereső, mint a valóság. vannak benne korlátolt és nyitott emberek. ugyanolyan arányban.

2011. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem előny azt biztos.

De mivel egy kapcsolat alapja az őszinteség, én beírnám, mert így legalább biztos hogy akinek kellek, az erre izgul. Ez nem olyasmi, mintha letagadsz 3 évet, vagy nem írod ki, hogy az egyik lábadon 6 lábujj van.

2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kivernêm a kukid ha itt vagy még
2014. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!