Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még a volt párom? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a volt párom? Mire utalnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés

4évig voltunk együtt.

Majdnem 8hónapja szakítottunk, neki van már barátnője.

Mindenki mondja hogy engem szeret és nem azt a lányt, de mégis vele van.

Mi elég ritkán találkozunk, anyukámmal viszont szokott, beszélgetni is szoktak.

Viszont boltban dolgozok, és pont nem dolgoztam, mikor bejött, és az egyik munkatársnőmmel beszélgetett.

Kérdezett engem, és mesélte neki hogy leakart hozzám jönni, és venni akart nekem ajándékot.

De végül meggondolta magát, és mégsem tette.

Nektek mi a véleményetek erről?


2011. jan. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már van másik barátnője, őt szereti. Veled max nem akarja véglegesen elveszíteni a kapcsolatot, de csak baráti szinten érdeklődik irántad.. szerintem.
2011. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Moszuke ***** válasza:

kit érdekel mit érez?.. van már párja túl tette magát rajtad.. ennyi. lépj tovább te is.

szerinted ha elsőre nem ment majd másodjára menni fog a kapcsolat?... elmondom: nem.

azért tenni kéne.. sokat.. nagyon sokat...

2011. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!