Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom élvezni a csókot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom élvezni a csókot. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Sokáig menekültem ez elől a probléma elől még magamnak is behazudtam .De mostmár nem tagadom .Nem tudom élvezni a smárolást.Nem tudom mért.De nem az a jó érzés tölt el hanem úgy elkalandoznak a gondolataim nem tudok összpontosítani .Egyszerűen néha fullasztónak találom az egészet.NEm sok csajjal smároltam eddig életembe de nem tudom mi van velem egyszerűen nem érzem jónak az egészet de mégis vágyok rá .Bennem vana hiba? Néha azt érzem nem is tudok jól smárolni :S
2011. jan. 10. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Na az utolsó mondatod.Vagy te nem tudsz, vagy akivel csinálod, esetleg mindkettő.
2011. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
figyelj lehet igazad van csak eddig azt mondták hogy egész jó vagyok csak valahogy ezt nem tudom elhinni .Amúgy a fő kérdés hogy lehet ezen változtani?
2011. jan. 10. 22:07
 3/7 Moszuke ***** válasza:
100%

hát akkor ne smárolj... a sima ajak csók szerintem is sokkal élvezetesebb:)

a nyelves meg hát..... izgató meg minden, de nem az igazi:)

jobban szeretem a lassú ajak csókot vagy a extra lassú nyelvest, a kettő keverékét stb-stb..

nem kell papír forma szerint tolni:) van hogy az ajkát nyalom nyelvel, vagy fordítva, fogait, vagy ajkát szopom szívom, harapom s viszont stbstb.

oldd meg.

2011. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet h a fiúk nagyobb hatással lennének rád....
2011. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs de 100% hetero vagyok
2011. jan. 10. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azok nem csókolnak jól, akikkel eddig smároltál.

Nekem volt egy ilyen pasim, még jó, hogy csak pár napig tartott vele, de iszonyúan rosszul csókolt. Le akarta dugni a nyelvét a torkomon, sietett, letámadott, még néha a foga is hozzákoccant az enyémhez, ha meg megkértem, hogy lassítson már, csókoljon érzékien, azt mondta, neki így a jó. Alig vártam, hogy engedje el a számat, mert borzalmas volt, egyáltalán semmi érzést nem váltott ki belőlem.

2011. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

több probléma is lehet. vagy az,hogy te nem tudsz eléggé jól csókolni vagy az akivel csinálod... esetleg nem vonzódsz eléggé a partneredhez?

pl nekem nem túl élvezetes valaki olyannal csókolózni, akibe nem vagyok szerelmes. egy szerelmes csók összehasonlíthatatlanul jobb:) próbáld csak ki;) 20/L

2011. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!