Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eljönne velem? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljönne velem? El engednék a csajomat a szülei nyaralni?

Figyelt kérdés
Anyukámat rászedem hogy Lindáékhoz mennyünk el 2011 nyarán megyünk nyaralni és én csajom nélkül sehová nem megyek.Buszoznánk Zir-Veszprém-Pécs-Sellye vissza irás Zirc Pécs 4 óra Sellye és Pécs 50 km. 6-7-8 óra az út busszal átszálásal 90 km körülbelül a távolság.
2011. jan. 11. 15:10
1 2 3
 1/22 haggyámán ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves, mióta vagytok együtt, a szülei mennyire engedékenyek.
2011. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
4 év kor különbség köztünk, Én 16 vagyok a barátnőm 12 éves 2010 február 22-30. közöt jöttünk össze 10,5 hónapja járunk.távolság nagy szerelem is,az anyjával beszéltem msn-nen látot képet rolam amit küldtem és tetszek. Nővére az anyukája s barátnőm és szülei szeretnek jó fejnek összeilőnek tartanak
2011. jan. 11. 15:16
 3/22 haggyámán ***** válasza:

Hát, 12 éves..

És, már találkoztál vele?

2011. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Még nem ez lesz az első nagy távolság miadt meg az időm nem engedte.többet fogok vele találkozni mert az osztálytársaim se engemet se csajomat nem hagynak békén.
2011. jan. 11. 15:35
 5/22 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy rendes srác vagy,de ha az én lányom lenne,nem engedném.
2011. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
10 hónapja jártok együtt és még nem találkoztatok ?:O
2011. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszoloknak a választ. :( :'( =( X[ Sajnos kedves előző most találkozom vele és családjával előszőr több ok miadt nem találkoztam egyszer se még csajommal.
2011. jan. 11. 15:51
 8/22 haggyámán ***** válasza:

Sajnos azt kell hogy mondjam, nem túl valószínű, hogy elengednék.

Talán ha már párszor találkoztatok volna. De még úgy se biztos.

És még ott van az is, hogy fiatalkorú.

Viszont jövő nyáron már biztos elengednék. :)

2011. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
2011 nyarán 13 lesz én 17 jövőre 2012-ben 14 ő én 18 leszek nagykoru alig várom.Tudom hibáztam de nem tehetek rola távolság családi problémámim voltak karácsonykor is elhivtam őket.Ha anyuval megyek biztos az enyém az ő szüleit meggyőzni. Van még 3,5-4 hónapom hogy plusz pár nap pár hetünk.Anyukámat meg győzőm eddig miadta nem sikerült taliznom a Lindával.felfogtam
2011. jan. 11. 15:59
 10/22 anonim válasza:

Szia!

Bocsáss meg, nem bunkóságból, de nem nagyon érthető amit írsz. Mármint kicsit furán fogalmazol :)

Te vagy az a Martin, aki már több kérdést is feltett?

2011. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!