Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még ma is divatosak, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ma is divatosak, ill. szexik a tetoválások?

Figyelt kérdés

Jó kinek mi. De gondolok pl arra, hogy egy ún. tömegtetkó pl. sas, vagy kínai jelek, meg iylen nonfiguratív tetkók ma is elfogadottak, ill lehetnek szexik egy csajon, vagy pasin?

Vagy szánalmas, hogy na, már megint egy csaj akin "ribancrendszám" van?


2011. jan. 11. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Maga a tetoválás soha nem fog kimenni a divatból, de pl. az általad is említett kategóriák idővel tényleg cikivé válnak, mert a tetkók között is vannak divathullámok.

Egy jól megfontolt, teljesen egyedi tetkó viszont lehet örök értékü, és nagyonis szexis.

2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ribancrendszámnak a nők derekán levő tetoválásokat nevezik. Én azt mondom hogy egy tetoválás lehet dekoratív, de egy valóban szép női testet csak ronthat!
2011. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már csak manapság dívatos igazán.vagyis egyre több embernek van és már talán nem is itélek el annyira mind régen!Szerintem meg hülyeség az elöző hozzászoló dumája,hogy ronthat egy női testen!

1. nem mindegy hova csináltatod

2. nem mindegy hogy mit

3. nem mindegy hogy kivel csináltatod

4. nem mindegy hogy ki tetováltat magára,mert vannak olyan emberek akiknek egyeltalán nem megy a stílusához,meg úgy egyeltalán ez egész emberhez.



Nekem konkrétan a nonfiguratív tetkoktól hányingerem van,mert abba semmi művészi szépség nincs.


Egy tetovált srác voltam!

2011. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


pl egy ilyen...

sztetek?

2011. jan. 11. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Röhejes...
2011. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy szárnyas lócsontváz lesz a lapockámon! *-*

( csaj vagyok, bárhová, ahova mást írok, az kamu... XD )


Én az ilyen ektemagyar, gárdista, skinhead, akkora-magyar-vagyok-hú-de-jó tetkóktól hányok. :D

2011. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

D Ez most épen amerikai zászló...bár ez nekem még kevésbé tetszik, mint ha magyar "motívum" lenne...

A túlzott identitás keresés jobb mint a zavar...D

2011. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!