Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért csak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csak az olyan lányok kellenek nektek, /miért csak az olyan lányokat veszitek észre, akik tisztára divatosak, meg a legfontosabb a bulizás, minnél több pasi rajongja körbe az egy szem csajt?

Figyelt kérdés
..mit tegyek én, aki szeretne barátot, de mindenki csak az okos csajt látja bennem, pedig van stílusom és szerintem aranyos, jófej vagyok, nem akarok önzőnek tűnni, hiszen nem vagyok az. Olyan szomorú vagyok, amikor látom, hogy szinte minden lánynak van barátja, és lehet, hogy csak szórakoznak szegény pasikkal...bár ezt nem tudom pontosan és ez amúgy is már más téma.
2009. nov. 20. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amit írsz az egyszerűen nem igaz:) csak nincs önbizalmad.
2009. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én például nem szeretem az ilyen divatos körülrajongott lányokat inkább a szürke hétköznapi lányok jönnek be ők sokkkal jobban megbízhatóbbak meg ők valóban tudnak szeretni...
2009. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy a csajok a jóképű, magabiztos, luxusautós csajozógépeket szeretik?

Na azért!

2009. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez elég összetett dolog. Ha egy csaj megjelenik mondjuk egy divatos top-ban, akkor még ha nem is néz ki olyan jól, jobban felkelti a fiúk érdeklődését, mint ha egy csaj mondjuk egy pulóverben van.

Az is hozzátevődik, h egy alapfelfogás az, h ha van egy laza, bulizós csaj, akkor azt könnyebb lesz felszedni, érdemesebb körberajongani.

És a fiúknál (nálunk) SAJNOS azt cikizik, akinek nem olyan az ízlése, mint a többinek. Ha 3 fiúnak tetszik 1 lány, és a 4. fiú aztmondja, h neki egy másik lány tetszik, akkor egyből "júúúj..."-t kapja a nyakába, és inkább aztmondja, h neki is az a csaj tetszik, pedig lehet h nem is így van.

Én ugyanebben szenvedek, csak én fiú vagyok. nem leszek hajlandó Converse cipőt felvenni, meg nyáron is kockás sálakat hordani, mert nem tetszik! viszont a csajoknak meg az jön be :/ Ez sajnos ilyen :/

2009. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

hé hé converse cipőt nem leszólni. már 7 éve csak ilyeneket veszek, de nem divatból :)

amúgy a kedves kérdező elég rendesen általánosít..

2009. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hogy is lenne önbizalmam, amikor a volt barátom elhagyott??? tisztára ki vagyok, és szinte nem is merek új kapcsolatba kezdeni, fiúkhoz közeledni, mert attól félek, hogy nem tetszenék senkinek ):
2009. nov. 20. 18:39
 7/21 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is fel akartam már tenni:S Nemértem ezt az egészet. Szerintem nem vagyok csúnya, lehet h egy kicsit vékony és ezért nincs olyan jó alakom, de arcra szerintem nem vagyok csúnya, s mégsem vesznek észre a pasik:S
2009. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy ezért nincs önbizalmad. hány embert kidobtak már, vagy megcsaltak. az élet mégis folytatódik tovább...

tehát valami másban keresd az okot...

2009. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak: NEM kell Converse cipőt, és kockás sálar hordanod, de még télen sem! Én kifejezettem utálom, lányokon sem bírom látni azt a hippis borzadályt! és lány voltam :D

A kérdezőnek meg önbizalmat ;)

2009. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a fogalmazás alapján elég fiatalnak tűnsz, szóval szerintem ne aggódj. mindenkit lehagynak, és az mindig fáj, főleg az első ilyen alkalom. de túl kell rajt lépni, jön más és ez biztos. csak ne aggódj.
2009. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!