Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi nem üti meg a nőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nem üti meg a nőt, de mi van a nőkkel? Ütöttél már meg pasit, illetve ütnél, ha úgy hozná a helyzet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát egy nőtől kitelik, hogy megüssön egy férfit, 100%:) de csak azt a férfit is tudja megverni aki béna:P
2011. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ütöttem, és újra megtenném. Szerelmes voltam, ő meg részeg. Nekem jött, lepofozott a földre, onnan az ágyra rántott. Szorította a kezem, és azzal ütötte magát. Nem tudtam megmozdulni, mert rajtam ült. A lábammal próbáltam kapálózni, de nem sok sikerrel. Mondta, hogy üss meg, üss, üss, mire vársz. Sírtam, és már engem pofozott a saját kezemmel. Mikor áttért a saját arcára ökölbe szorítottam a kezem, és így az én erőmet is hozzátettem. Betört az orra. Újra megtenném. De csak önvédelemből. Az értelmes embernek az ész az eszköze először.
2011. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Attól hogy valakinek nincs kukija még szerintem meg lehet ütni. És az az élőlény aki nem viselkedik NŐ-ként azt meglehet ütni. Viszont ugyanez vissza is igaz. Ha durva vagy agresszív a pasi akkor simán megütöm. :$ Ha nem viselkedik FÉRFI módjára. Tehát asszem érthető. :$
2011. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

23:25

o.O

Úristen. o.O


Amúgy simán, én is fel akartam pofozni a barátomat, amikor kiderült, hogy kiütötte magát, és újra kellett éleszteni.

Mármint nem úgy barát, hogy szerelem.


Meg volt már, hogy a pasimat ütöttem meg, mert bunkó tapló paraszt volt.

2011. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer kaptam egy pofont, de többet nem volt.

Utálom az ilyet, pláne, hogy értelmes oka nem volt rá.

Egyszerüen azért, mert a hosszú hosszú évek óta legjobb baratom aki egy Nö, megmaszírozta a fejem.

2011. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Egyszer régen behúztam ököllel a páromnak....nem vagyok rá büszke,de annyira kiakasztott.....:/

22/L

2011. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kétszer... Kérte az illető. :D Amúgy nem hiszem, hogy annyira kiborulnék valamin, hogy ilyet tennék. A mostani párommal meg pláne nem és ő sem velem.
2011. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

úgy fejbe vágtam h másnap is fájt a feje, de annyira megérdemelte.

igazából terrorizált, másfél éven keresztül folyamatosan fenyegetett, hogy öngyilkos lesz ha elhagyom, életem legborzasztóbb 2 évét töltöttem vele:) szóval többet is érdemelt volna nem csak egy pofont, főleg h egy néhányszor ő is megrángatott engem...

20/L

2011. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer kapott egy pofont, mert az utcan egy not megnezett latvanyosan, mikor a no babakocsit tolt. Ez mar sokadik ilyen volt es direkt, mert tudta hogy bosszant. Csak kicsit utottem, egyaltalan nem fajt neki, meg akkora izmom van mint egy kis macskanak, de akkor ugy felduhitett. Egyebkent azota megbantam.
2011. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve jártunk. Szomorú voltam, mert rossz hírt kaptam, ő erre szemberöhögött. Azt hiszem reflexből jött. Voltak még húzásai, amikor majdnem csattant pofon, de azért általában tudtam magam türtőztetni. A jelenlegi párommal ilyen súrlódások elő sem fordulnak :)
2011. jan. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!