Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek tetszik az Old...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek tetszik az Old Spice Danger Zone reklámban szereplő férfi? Illetve szexuálisan vonzóbbnak tartjátok mint a mostani párotokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Az én párom is mindig ezt kérdezi tőlem ha ez a reklám megy :D :D Neeem tartom vonzónak, az én szemembe az én pasim a legjobb :)
2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyátalán nem jön be,nem is vonzó számomra. :) 21L
2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a "nézz rám majd a pasidra, aztán megint rám, majd megint a pasidra"? Annyira nem találom vonzónak. :D
2011. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ő biztos nem tenne meg értem 200 km-t naponta! És nem segítene ha bajba vagyok! Meg szerelmes vok a pasimba, és amúgy se jönnek be a menő de qvajól nézek ki pasik...
2011. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom vonzónak, mivel szerelmes vagyok a páromba. Csakis hozzá vonzódom minden téren. Mikor mondja a nézz rám...-os szövegét, akkor mindig arra gondolok, hogy az én párom sokkal jobb nála :-D
2011. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát nekem nincs perpillanat senkim,de szerintem nem valami helyes... oké felsőteste rendben van (habár egy kicsit túl kigyúrt) de a feje az nagyon nem tetszik :D
2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem atompasi, nagyon bejön :D :P
2011. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a csávó nem jön be.Mondjuk most nincs pasim,de ha lenne se érdekelne a reklámban szereplő.
2011. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki... :D

Jó a dumája is :)

2011. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem kib*szott joo pasi! ÉS vicces is! :.D és ha tényleg tud sajátkezűleg egy konyhát gyártani, szerezni két jegyet egy Marilyn Manson koncira, és imád a természetben lenni, stb., akkor tyűűű! :D
2011. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!