Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de a haverjaim meg osztálytársaim kiröhögik meg cikizik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval ez a lány nekem tetszik meg én is neki.

De sajnos fiatalabb nálam 3ével és a haverjaim őt is piszkálják meg kibeszélik mint a többi lányt...


Szívesen összejönnék vele, de nem akarom felvállalni a suliba, hogy engem is piszkáljanak ezzel...


Ti mit csinálnátok?

Én 18/f ő 15l


2011. jan. 12. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Miért cikizik a többiek?

Csak akkor járj vele, ha fel is vállalod. Szerintem nem kéne figyelembe venned, hogy mit mondanak mások, az a fontos, hogy neked bejön. Aki jó barátod, az el fogja fogadni és békén hagy, a többiek meg ne érdekeljenek.

2011. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
ez most komoly? simán el kéne dobnod a büszkeséged egy lányért...cikizik a haverjaid? eddig az nem jutott eszedbe hogy megvédd?-.-"
2011. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Pedig a szerelem itt kezdődik barátom. Állj ki érte és magadért. Amúgy jobb ha hozzászoksz. Az életben még sokszor kell az árral szemben úsznod, hogy sikeres légy. Hajrá!
2011. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha teszik szerintem semmi akadály. Ne mások véleményével foglalkozz, hanem azzal hogy szereted-e vagy sem...

Ha összejöttök, akkor nem fognak vele cikizni a haverjaid. Ha meg igen, akkor itt az ideje új haverok után nézni.


19/L

2011. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
tetszik*
2011. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Többi hozzászólónak igaza van!

Csak annyit mondok, hogy csak nézd meg, milyen lányokkal fognak összejönni a haverjaid pár év múlva...:/

2011. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak féltékenyek rá%!!!:D:D Am figyeld meg h nemfognak róla beszélni ha összejössz fele!!(csak a hátatok mögött) :))
2011. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel, nem érdekel mit gondolnak mások.

Ha ennyit nem ér neked hagyd a fenébe. Neki is jobb lesz

2011. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Védd meg és jó benyomást is teszel rá.
2011. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!