Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nézem általános iskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézem általános iskolás (lány) osztálytársaim adatlapját és zömében aki csinos volt meghízott, akiről úgy gondoltam nem tetszik annyira, bombanő lett, ergo hogyisvanez? O_o :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy amelyik régi - akkoriban kicsit lúzernek számított - osztálytársam elment egyetemre, fősulira, mind kikupálódott, és látom az ilyen-olyan barátokkal c. albumait.:)

Azok, akik akkor is jól néztek ki, manapság még jobban néznek ki.

szóval mindenki szép lett haha:)

2011. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok,akik mivel szépek,nem tesznek semmit magukért,aztán elsatnyulnak..,vannak olyanok akik rondák,megtesznek mindent,hogy szépek legyenek és megszépülnek.Na jó,nem.Gondolom a hormonális változások egyeseket széppé,másokat kevésbé széppé tesznek.Fogalmam sincs.
2011. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Bár én lány vagyok, az egykori "menő" osztálytársnőim többségéből egyetemen/főiskolán stréber, alig bulizós kis nyuszika lett. Az átlagos lányokból menők lettek. A szendék meg vagy vagányabbak lettek kicsit, vagy maradtak ugyanolyan. De nagyon kevés lány van, aki nem változott suliváltás alatt.

22/L

2011. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én általános iskolában fura-ronda-lúzer csaj voltam. Aztán amint vége lett valahogy megszépültem, és elkezdtem tenni magamért. Most már azok is a lábaim előtt hevernek, akik akkor kiröhögtek;)
2011. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez csak egy véletlen egybeesés. :)
2011. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a régi szép és menő lányok megrondultak - nem híztak, csak nem szépek.


Akik nem voltak menők azok meg most bombázók (ebbe úgy látszik én is beletartozok, mert írt vissza volt fiú oszt. társam, hogy most nagyon megérem a pénzem)

Viszont én pl. semmit nem tettem a szépségért. Nem sminkelek, nem hordok divatos ruhát, se tűsarkút... Inkább a genetika játéka.


21/L

2011. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát akik szépek voltak, most is szépek, akik meg nem azok most is rondák....
2011. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!