Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton csak néz, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton csak néz, de nem közeledik, miért?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, aki nagyon tetszik. Sokszor néztem régebben és ez biztos feltünt neki, mert most meg ő néz, de szinte mindig. Még nem beszéltünk, de nem merném leszólítani, írni se szeretnék neki, csak megtudni, hogy talán tetszek-e neki.

Szerintetek?


2011. jan. 13. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Bátortalan. Ha mást nem, az első lépést tedd meg felé. Magyarul szólítsd meg :D
2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem szaros. Eléggé csajozós.
2011. jan. 13. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác??

Amúgy azt honnan tudod hogy csajozós,még a legmenőbb srácoknak is lehetnek gondjai az ellenkező nemmel?!!!

Amúgy hova valósiak vagytok??

2011. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajok 70%a szerint jól nézek ki mégse vagyok csajozós...
2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. De egyszer csak leszólított és akkor úgy beszélgettünk mint akik ezer éve ismerik egymást.

Én szépen beleszerettem. Bár onnantól megint csak bámult és köszönt de nem beszéltünk. A héten megmondtam neki, hogy mennyire tetszik. Azt mondta sejtette. De azért meglepődött. Azóta nem reagált.

Azt ajánlom ha nagyon tetszik mindenképp próbálj vele beszélni. Minél előbb!!!

Én sokáig húztam. És most a viszonzatlan szerelem fog szép lassan megölni...

2011. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!