Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oltári nagy gáz, ha én 160...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári nagy gáz, ha én 160 centi vagyok a pasim meg 182? Ja és én 40 kiló vagyok, ő meg kábé mindennap az edzőteremben van. Mennyire vagyunk "gázok"?

Figyelt kérdés
Még nem járunk. Eléggé frusztrál ez a tény, és aggódom, hogy a szexben is ez nagy gondot fog jelenteni. 20/L
2011. jan. 13. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
40 kiló? Azt meg hogy?
2011. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nekem szilárdnak tűnik. Nem hiszem, hogy az ágyban gondot fog jelenteni, hogy kicsi vagy, az, hogy mindennap edzőteremben van (Lehet szteroidozik is) az gázabb, mert:

1. Így mennyi idő marad rád?

2. Ha szteroidokat szed, nem lesz nagy élmény a kis pöcörője, ami félig áll fel.

2011. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmin fennakadsz 20 éves létedre???

Megsúgom: én 156 centi vagyok, előző párom 186 centi magas volt és nem volt semmi probléma.... Ha frusztrál az régen rossz, és benned van a hiba, nem a helyzetben. Kicsit érned kéne még, ha ezt a kérdést komolyan gondoltad.

21/l

2011. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 1 cm vagyok magasabb mint te és a párom 180 cm és én 50 kg vagyok. Szerintem ez ne zavarjon semilyen téren!!
2011. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nemgáz. a lényeg hogy szeressétek 1mást.
2011. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy feltalálták a magassarkút ,ha mennétek valahová!!
2011. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én már láttam élőbe is 165 a csaj és 200 a fiú:))

már nem akartam undok lenni és megkérdezni hogy ti hogy szeretkeztek :))

amúgy szerintem nem gáz

2011. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A lepedőn a méretek arányosan eloszlanak
2011. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz?


énis annyi vagyok mint te. csak én kb 15 kilóval több:D de énis 160 centi vok. barátom 180. miért nézne ki hülyén?:D

pasik szeretik az alacsony lányokat.

2011. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!