Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél edzőteremben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél edzőteremben lányokkal? Ha igen meséld el a tapasztalataidat!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Büdösek:D
2010. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:)


Igazából arra gondoltam, hogy mennyire lehet velük ott beszélgetni, hogy nem közömbösek-e..

2010. ápr. 4. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
elmondok neked egy titkot: manapság a sok hülye p*csa nem azért megy le a terembe hogy legyen valami az alakjával meg hogy dolgozzon, hanem azért, hogy elröhögcséljenek meg elbaromkodjanak (tisztelet a kivételnek) és persze azért hogy nézzék a "gyúrós" divatbúzákat (megint tisztelet a kivételnek, aki komolyan veszi ezt az egész sportot) tehát csak örülnek neki ha valaki leszólítja őket. de én azt ajánlom ha nem edzeni mész le akkor ne is menjél, mert ezért nem érdemes
2010. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 16 éves lány vagyok és edzőterembe járok. csak azért járok oda,hogy az alakommal törődjek .nem dobok ki 5000 ft-t arra h csak röhögcséljek ott. amúgy meg engem szólított már le fiú nagyon aranyos volt, csak ismerkedtünk kérdezte h hova járok suliba meg ilyenek
2010. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nyugi én szeretek kondizni, 2 naponta járok is csak van egy nagyon dögös lány akivel szívesen ismerkednék. Rendkívül jó alakja van és a megnyilvánulásából ítélve nem az a fajta, aki ott röhögcsél.. Érdekes módon senki nem beszél vele :S


Éppen ezért arra gondoltam, hogy fokozatosan ismerkednék/beszélgetnék vele mert nem vagyok papucs típus..

2010. ápr. 4. 20:43
 6/9 anonim válasza:
igen, és azóta én mosogatok:'(
2010. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz!!!!
2010. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha egy kedves fiú a konditeremben leszólítana... szóval csak rajta, kezdeményezz!!! 20L
2010. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi :)


17/F

2010. ápr. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!