Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így esélyem a lányoknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így esélyem a lányoknál? Nem vagyok túl alacsony?

Figyelt kérdés

Csak 176 centire nőttem, a szüleim is elég kicsik, anyukám 156cm, apukám 175cm.

Csak az alacsony csajoknál van esélyem így?Okozhat ez gondot?

Már nem fogok nőni mert 21 éves vagyok:(

Mindenkinek csak a magas pasik kellenek?


2011. jan. 14. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18F vagyok, szintén 175 centi körül. Ehhez képest volt már kapcsolatom, érzelmi és szexuális is, tehát szerintem igenis van esélyed a lányoknál. Inkább az lehet a probléma, hogy önmagadnak azt meséled be hogy nem vagy elég magas. Gondolj bele: egy 165 centi magas lány egy 185 centi magas fiúval smárol. Ekkor körülbelül 55 fokban felfelé hajlik a nyaka, ami hosszú időn keresztül már kellemetlen lehet... Tehát nem, nem vagy túl kicsi. Ha széles vállad van és KIHÚZOD magad, akkor biztosan nem fogsz goblinnak tűnni :-)
2011. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
A 176 cm annyira nem kicsi. Miért ne lehetne esélyed? Ha az vigasztal, az egyik legjobb barátom 172 cm magas és úgy vonzza a jobbnál jobb csajokat mint a mágnes.
2011. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól tudom, a férfiaknál 175 cm az átlagmagasság. Egyébként ne aggódj, ebből nem lesz problémád, sőt egyszer én is jártam egy 175 centis pasival (180 vagyok). Biztos elmondták már sokszor, de akkor elmondom én is: nem a magasság számít hosszú távon. Sőt rövidtávon sem.


26/N

2011. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fülünyúl ***** válasza:

Én speciel - ha már lehet - akkor a 180 feletti kategóriából szemelek ki valakit, jómagam 170 vagyok (de szeretek magassarkúkban járni). Ettől függetlenül a magasságod teljesen átlagos és normális, és valószínűleg nem fog gondot okozni párkeresésben, illetve nem ez fogja a gondot okozni ha lesz is. :)


29/N

2011. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet esélyed.Nem a magasság a döntő.

Egyébként a 175 centi áltagos, teljesen normális.

Az pedig nem baj, alacsonyabb lányoknál van esélyed.Bár az alacsony is relatív dolog, mit értesz alacsony alatt?160cm vagy 165 cm???!Vagy mennyi?

2011. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

150-163centit gondolok alacsonynak.

A magasságom miatt is nem csajozok, mert úgy gondolom nem lenne elég nektek, totózni meg nem akarok, hogy kinek jön be vagy kinek nem, ezt nem tudom, + egy csomó dolog van még, nagyon válogatósak a nők.

Meg az a baj, hogy akinél alacsonyabb vagyok értéktelenebbnek érzem magam.

2011. jan. 14. 11:09
 7/15 anonim ***** válasza:
szió. szerintem semmi baj ezzel. én 160 vagyok, szerintem ehhez ideális ez a 170-180 magasság. volt egy barátom, aki 192 volt, hát mit ne mondjak így utólag, jó hülyén néztünk ki egymás mellett.
2011. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én lány létemre 173cm vagyok attól függ hány éves vagy mert még nőhetsz
2011. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

21 vagyok írtam.

Érdekes mód mindenki magas, pasik 190ek, nők175-180ak, kiköltözök kínába:D

2011. jan. 14. 17:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt is vannak alacsony lányok.Én is 161 cm vagyok, ami nem épp nevezhető magasnak:)

Bár szerintem ez szerencse, mert mióta a nőies öltözködést részesítem előnyben magassarkút is szeretek.Télre pl. 6 centis sarkú csizmát vettem, amit imádok.Nagyon kényelmes, nem fáj a lábam benne és tudok benne járni.Így 167-168 cm vagyok a csizmába, ami pont ideális:) Ha lehetne választani én 165-166 cm szeretnék lenni:d

2011. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!