Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy alacsony srácként szinte semmi esélyem a lányoknál? Mindig csak ez elutasítás. (Többi lent…)

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő, hogy olyan elutasítást kapta, hogy összejönne velem, csak lennék 10 centivel magasabb, pedig csúnya srácnak sem mondanám magam… Ez annyira rosszat tesz az önbizalmamnak, hogy szinte már nincs is. Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyire szerencsétlen vagyok mostanában…
2011. máj. 7. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szerelmesek lettek volna beléd nem okozott volna ez sem hátrányt.Egyébként Én is szerelmes vagyok egy nálam jóval kisebb fiúba.Igaz általában a fiúk magasabbak a lányoknál...
2011. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy és hány éves, (lehet még nősz)? Milyen lányokkal ismerkedsz?


Szerintem se lehettek olyan szerelmesek. Ha szerelmes lennék inkább megtanulnék magassarkúban járni, de s szerelmem maradna.

2011. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*a. :D
2011. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy?


Amúgy én is alacsony vagyok (172 cm), mégis sikerem van a csajoknál, szóval nem csak ezen múlik a dolog. :D

Nyerd meg őket a személyiségeddel koma. :)

17/F

2011. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

na most nem azért, de ha magam elé akarok képzeli egy esztétikus, szép srácot, akkor nyilván nem alacsonyt képzelnék

szóval lehet ebben valami, én is így gondolom, azaz furcsa lenne mellém egy fejjel alacsonyabb barát

2011. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A 172 már nem olyan alacsony.
2011. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Van egy haverom ezzel a problémával, szóval kíváncsi vagyok énis a csajok véleményére.


De énszerintem nem akkora hátrány. nekemis van hibán, ugyvagyok vele hogy örüljek hogy csak ennyi, lehetne rosszabb is :) Valamelyik csajnak meg az jön be hogy alacsonyabb a pasi:) Komolyan mondom..már egy csomó bomba csajt láttam alacsony pasival..szal fel a fejjel. Érezd jól magad a bőrödbe és neérdekeljen az ha valaki ezvégett elutasít , az az ő baja...Nehagyd! hogy a önbizalmad a 0-ra essen!! főleg ezvégett. mert egyrészt ha nincs önbizalmad az meglátszik, és az már megint csak mínusz a csajoknál, másrészt kitizgat az a csaj aki ezvégett elítél?! nemkell figyelembe se venni... szóval nyugi és meríts önbizalmat az értékeidből. tuti vannak, nem azt kell csillogtatni ami nincs hanem azt ami van, de annyira hogy elvakítsa a szemlélőt és nemfogja észrevenn ia hibákat és nemis fog törődni azokkal ;) Hajrá hajrá :DDD 17/f

2011. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én 170 cm magas vagyok és hozzá nem is vagyok egy "túlsúlyos" (kemény 56 kg :D), szóval így azért nehezebb. Nőni már nemhiszem, hogy fogok így 25 környékén.
2011. máj. 7. 21:22
 9/17 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm a bátorítást és remélem igazatok van, hogy nem számít olyan sokat a magasság, de most eléggé el vagyok kenődve.

Remélem megváltozik majd minden és sikerül egy normális párkapcsolatot összehoznom.

2011. máj. 7. 21:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj a 170el. Én pl. nem szeretem a magas férfiakat, (167cm vagyok). Jobban örülnék egy kb. egymagas férfinak, mint egy magasabbnak.
2011. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!