Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hete vesztettem el a szüzess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete vesztettem el a szüzességem, nem használtunk gumit, de kihúzta mielőtt élvezte volna, most pénteken ugyanez volt a helyzet. Ma megjött a menstruációm, pont a 28. napon. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
tudom h röhejes a kérdés, csak hallottam h megjött valakinek miután terhes volt.
2009. febr. 1. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem hiszem, hogy terhes, vagy.

DE: miért vagytok ilyen felelőtlenek? megéri játszadozni? Sem neked sem a barátodnak nincs esze...

2009. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, lehetsz terhes, van, akinek az első 3 hónapban is meg van a menstruációja. Felelősségteljesebben kellene védekezni, ha nem szeretnél babát.
2009. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki,hogy nem.De nem kéne a véletlenre bízni.A patikában recept nélkül lehet kapni spermaölő krémet habot,kúpot,ha már gumit nem akarsz használni.
2009. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
fájt?
2009. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy az ép eszű emberek védekezni szoktak? És arról, hogy a megszakítás nem védekezés? És arról, hogy 100 nőből 35 esik teherbe így "védekezve"? Honnan tudod, hogy beleesel-e abba a 35-be, vagy sem? Ez csak a szerencsén múlik...Kezdhetsz imádkozni...

Attól, hogy megjött, még lehetsz terhes, mivel vannak nők, akik terhesség alatt is menstruálnak.

2009. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2009. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mi az h fájt???

óvszerrel is próbáltuk előtte de azzal nem jött össze. honnan fogom tudni akkor hogy terhes vagyok-e vagy sem

2009. febr. 1. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd végzel valamikor egy terhességi tesztet
2009. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már ne haragugj,mennyi idős vagy? 11?

Ennyi eszed lehetne...én sem szerettem a gumit,de nem azt jelentette,h akkor nem húzott a barátom fel egyet...fogamzásgátlóra váltottunk... vagy normálisan csinálj vmit, v sehogy...

2009. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én is megszakításossal kezdtem

ma már nem tenném

nagyon nem

mondom nagyon nem


nem vagy terhes

2009. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!