Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett divat hogy 15-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett divat hogy 15-17 éves lányokat eljegyezzenek?

Figyelt kérdés
Nem vicc! Van két lány ismerősöm (15 és 17 évesek) akik el lettek jegyezve. .S Gyűrű meg minden... S azt hallottam sok más azonos korú lánynál is így van! Mitől lett ez divat?
2011. jan. 14. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

"van két lány ismerősöm"


Na bammeg, ez ám a reprezentatív minta. Akkor biztos divat lett, ha neked van két ilyen ismerősöd.

2011. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Scream85 ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni.

Ez menő vagy mi? Mint régen a cigi, ha cigiztél annyi idősen menő voltál. :D

2011. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
attól lett divat hogy ma már ott tart a világ hogy 12 évesen szüzetlenek,akor miért ne házasodnának össze 15 évesen???amúgymeg szeintem ez az egész házasság is egy nagy baromság...legalábbis felnőtt kormoban még gyereket sem akarok,de házasségot végképp nem...az csak megnehezitené az életemet
2011. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én környezetemben pedig több 30 éves nő nincs férjnél. Akkor most mégse divat? Nofene.
2011. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16:49 - én már azon sem lepődnék meg, ha levonba abból a konzekvenciát hogy milyen veszélyek leselkednek rájuk a védekezés nélküli szex alkalmával, fognák magukat aztán a nemzőképességük elérése előtt dugnának először!
2011. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16.50-es, mert amikor ők voltak 15-17 évesek, még nem jött divatba! (Én egy ilyen lányt ismerek, ő 15, kicsit néztem, dehát ok, játsszanak csak.)
2011. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!