Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta divat hogy a fiúk/férfia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta divat hogy a fiúk/férfiak csücsörgetnek tánc közben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Csücsörgetnek?

Na ezt sem hallottam még.

2011. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csücsörítenek :D Nem tudom, de én ezt még discoban csak egyszer kétszer láttam, akkor betudtam az alkoholnak. Általában a munkások csinálják ezt (akik utat építenek,vagy tetőt javítanak, gondolom mindenki tudja kikre gondolok) ők cuppognak is. Fogalmam sincs miért csinálják, nap mint nap megemlíti valaki, hogy elege van belőle és ez szánalmas, valamint undorító, ettől függetlenül jó pár éve fenntartják ezt a szokásukat, pedig szerintem nincs olyan nő, akinek ez bejön.
2011. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez az, bezzeg nem egyszer láttam már itt h a fiúk szidják a lányokat h minek csücsörítenek a képeken mert senkinek sem áll jó, a fiuknak meg még rosszabbul áll :D
2011. máj. 15. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről azok a pirosseggű páviánok jutnak eszembe :D Persze ha elröhögöm magam, akkor meg azt hiszik tetszett a mutatványuk és folytatják. Hihetetlen :'D

Komolyan azt hiszi valaki, hogy ez a férfiasság egy kifejezése?

2011. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szó nincs is, h csücsörget. Valaki vagy csücsörít vagy nem.


Amúgy roppant gusztustalan lehet, még belegondolni is. Már ezeknek a férgeknek az undorító szokásukra.

Hogy valaki CSAK ehhez tudjon folyamodni csajozás címén???:D:D:D

23L

2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!