Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy végül minden jó pasiról kiderül, hogy totál flegmatikus?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja ezt a szót értelmezni, az vagy ne írjon, vagy nézzen utána, mielőtt írna!
2011. jan. 14. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
És neked miért baj az ha a pasi flegmatikus? (tehát nem kirívó egyéniség, teljesen átlagos minden tekintetben, de kiegyensúlyozott, nyugodt ha már a szó jelentésénél tartunk!) Egyáltalán mi alapján mondod egy flegmatikus pasira hogy jó, ha a flegmatikus mint tulajdonság kizárja hogy bármiben különleges legyen, megfogjon?
2011. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
ideges vagy kedves kerdezo ?
2011. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik, csak meg kell találni a megfelelőt.

A férjem pl. átlagon felüli "jó pasi" és egyáltalán nem flegmatikus!

2011. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt zárja ki, hogy különleges legyen vagy megfogjon... Egyszerűen, zavar ez az embertípus hosszú távon... De nem tudom első látásra kiszúrni, hogy ki milyen belülről...


Nem, nem vagyok ideges, ahhoz most túl fáradt vagyok :)

2011. jan. 14. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!