Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy nemi betegsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nemi betegségem van. De nem mehetek el orvoshoz, mert akkor kiderül hogy nem vagyok szűz mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért nem mehetek el orvoshoz mert még csak 12 vagyok, és a szüleim se tudnak semmit és nem tudom mit csináljak. :( előre is köszi a válaszokat
2011. aug. 18. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha érett voltál a szexre akkor érett vagy egyedül elmenni az orvoshoz és arra is érett vagy hogy a szüleidnek elmond...
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nemi betegség csak úgy nem lesz. Többet kéne tudnunk a részletekről, hogy értelmes válaszokat kapj. Pl gumit használtatok? 12 évesen ez iszonyat korai volt!
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és az orvos mit mondana? vagy szereinted nem mondaná el a szüleimnek ??
2011. aug. 18. 15:23
 4/18 Noya_ válasza:

hadd gratuláljak.... Mond el szüleidnek, aztán go orvos. ;D

Orvos nélkül sajnos nem sokat tudsz tenni, csak az időt húzod vele, ha nem mész el orvoshoz.

2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig kénytelen leszel. Talán inkább száradjon le a puncusod? Ezt már akkor benézted, mikor szétraktad a lábad, nincs visszaút. Hacsak a dokival meg nem dumálod, hogy ne mondja el a szüleidnek.
2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem volt gumi
2011. aug. 18. 15:23
 7/18 anonim ***** válasza:

normálatlan vagy 12évesen minek kell neked szexuális életet élned??? tuti nem is védekeztek igaz?

pedig most el kell h mond a szüleidnek és el kell menned orvoshoz ez cseppet sem vicc komolyabb bajod is lehet belőle

2011. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ez komoly??? 12 évesen széttetted a lábad valakinek?? ehh...
2011. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tehát foglaljuk össze: 12(!) évesen szétraktad a lábaidat valami hím nemű egyednek, gumi nélkül.... Én ezen már miért nem lepődök meg? Hány éves volt a kedves partnered?
2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Menstruálsz már egyáltalán???


Anyukáddal sürgősen beszélned kellene, nem csak a nemi betegség miatt, hanem általában a nemiségről-


Cigány vagy amúgy?

2011. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!