Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téleg igaz hogy a börtönbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téleg igaz hogy a börtönbe a férfiak egymással csinálják (szexelnek)? Ha igaz hogy és miért?

Figyelt kérdés
minden választ köszönök!!!
2011. jan. 15. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
SZÜKSÉG AZ ÚR
2011. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ismerősöm börtönben, és azt mondta, hogy ő nem tapasztalt ilyesmit. Szerintem maximum azoknál fordulhat elő ilyen, akik már nagyon sok ideje bent vannak, és megunták a zsebhokizást. Hogy miért csinálják? Gondolom egy szűk meleg lyukba élvezetesebb bedugni, mint matyizni. Más indokot nem tudok elképzelni... Bár lány vagyok.
2011. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nekem van egy ismerősöm akit szanaszét b.sztak 1év alatt pedig csak előzetesben volt...azóta jókat röhögök rajta.:D de ez ilyen ha első nap kijelenti hogy utálja a cigányokat... az ilyen gyorsan terjed.:D
2011. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennek semmi köze a szexhez vagy az élvezethez. Csupán arra való, hogy a dominanciát kifejezzék vele (ahogy egyébként a nemi erőszaknál általában). Az állatokbnál is előfordul hasonló.
2011. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a "Bebukottak" című filmet.
2011. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hàt ma 11:21 Gratulàlok neked és annak, hogy mekkora szar alak vagy :)

Remélem mindenkit kiröhögsz akit megeröszakolnak és egyszer Te is visszakapod..

2011. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fele mese ennek hogy bent megbasznak mindenki csak nyugodtan ki akar kerülni nem akar balhét...ha meg kijelented ,hogy utálod a cigányokat akkor meg ne csodálkozz,de ha nem búza akkor tuti ,hogy csak agyonver...
2011. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt börtönökben már nem jellemző. Ott ha ilyen veszély van, akkor elkülönítenek.

A gázosabb a fialalkorúak intézete (Tököl) Ott sokan vannak egy zárkában, és mindenki 14-21 éves. Ott dúlnak a hormonok. Ott sok minden előfordulhat.

2011. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van igazságtartalma, de nem olyan sok, mint ahogy azt állítják. Hogy miért? Mert az embereknek vannak ilyen szükségleteik, és ha nincs más, jó lesz a másik pasi is.
2011. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, én egy börtönör ismitöl az hallottam, hogy még szerelmed leveled is írnak egymásnak. Néha párat hazavisz,mert el kell kobozniuk, es akkor azon nevet aznap este a család.
2011. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!