Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pillanattól kezdve erősen kötődöm egyik ismerősömhöz. Nagyon erős, s volt, hogy azt hittem, kölcsönös. Mi ennek az érezelemnek a neve? Igazi barátság vagy plátói szerelem? És kölcsönös, vagy nem? Baj az, hogy lány vagyok és ő is lány? L/17

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Eh... miért kell mindennek nevet adni? :) Élvezd ki, hogy így kötődtök egymáshoz.
2010. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja.

De szeretném, ha tudnám, mi az :P

2010. aug. 23. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szimpátia?!!:)
2010. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kémia!?;)
2010. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Derítsd ki,mindennek oka van,keresd az okát-vajon miért érzed ezt?Talán mert nagyon szereted és többet jelent neked,mint eddig bármelyik kapcsolatod az életedben?Vagy esetleg már kicsi korod óta ismered és nagyon megszeretted.Lehet,h érzel iránta valamiféle vágyat,hogy milyen lehetne esetleg vele...de ez lehet csupán kíváncsiság....Nem szerelem,de biztosan barátságnál több...Erős kötődés....
2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hat nem tom van ugy hogy a lanyok kedvelik egymast de szerintem miest jon egy uj pasi es aki tetszik is rogton nem lesz ilyen proglemad
2011. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!