Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mennyire nézitek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire nézitek meg, hogy egy lánynak ápolt-e a haja vagy nem?

Figyelt kérdés
Pl:töredezik-e,zsíros-e stb..
2011. jan. 16. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eléggé feltűnő, ha egy lánynak zsíros a haja. és undi :S
2011. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

feltételezem , első válaszoló te lány vagy , mert ha fiú vagy és olyan szavakat használsz , h "undi "-.-' akkor... inkább nem mondok semmit se.


ez meg olyan kérdés kb, hogy a lányok sem szeretik gondolom ha a fiúknak zsíros a hajuk , meg ilyenek... hát a fiúk sem

2011. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szagod nincs?:O Az kéne még :/ ÁPOLTSÁG A MENŐ^^
2011. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
MENŐ BMEG :D:D én azt hittem , hogy ez valami ilyen alap dolog :D, de hát tévedtem ezek szerint :D
2011. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nem alap :/ volt osztálytársamnak karácsonyra vettünk 1 tusfürdő készletet... szaga és zsíros haja miatt... nem vette a lapot... ö nem akart menő lenni xD
2011. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
XD :D nálunk is van ien XD és hozzá még csaj
2011. jan. 16. 12:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon durva a helyzet van egy lány akinek 3. óta tele van a feje tetűvel, és most 8. osok vagyunk....és még mindig van benne. Már meg is szoktuk..., persze mindenki tartja tőle a bizonyos távolságot. Nem is értem, hogy egy rohadt tetű ekkora gondot jelent 2011-ben... Ja és szerintem nagyon fontos, hogy ápolt legyen a hajunk, mert ha nem úgy járunk mint ez a lány. (én is lány vagyok, és ez nem vicc)
2011. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12:46! :O de durva :D én elhiszem hogy lány vagy és nem viccelsz ezzel. :D de hogy tetves legyen valaki manapság. (és én is lányról mondtam) :D:D:D
2011. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A tetű tiszta hajba szívesebben belemegy, mint a koszosba, olvassatok utána;) bár tényleg érthetetlen, hogy nem sikerült kiírtania 5 év alatt sem:S

Szerintem is fontos az ápolt haj, de mindkét nemnél egyaránt:)

24/L

2011. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyáék is mondták, hogy ez nem létezik és ilyen nincs, és már többen is mondták a lánynak, hogy kiszedik belőle (szülők), de nem fogadta el. A lány tele van pattanásokkal, ápolatlan, és egybe a barátnőm is, persze mindig tartom a kellő távolságot, nehogy elkapjam. :S Az a legrosszabb amikor látom, hogy ott mászik....:S Nem tudunk vele mit csinálni...
2011. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!