Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy lánynak az alakját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lánynak az alakját vagy az arcát nézitek meg először? Van olyan amit kifejezetten nem birtok egy lány külsejében? Mit vártok el a barátnőtöktől külső szempontjából?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Fürödjön meg!
2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alak!!!
2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Összkép a lényeg, legyen ápolt és intelligens + viselje el az iszonyú modoromat..:D, Legyen beszédes (ne legyen szófosó, az sem rossz, de azért lehessen beszélgetni is vele..), Lehetőleg ne legyen sznob/plázapics@.. Akkor már ink otthonülős visszahúzódó :)


Remélem segítettem.

2011. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

legyen ápolt ez az elvárásom.

Azt nem bírom ,ha azt hiszi magáról ,hogy 6 kiló kencétől szép..

Én összességében nézek meg valakit.Van aki jól néz ki ,de cigizik iszik és buta nah ő ronda.Viszont vannak a kicsit ducibb okos ápolt lányok akik még kedvesek is ráadásul.Nah ők szépek.

2011. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Bárki bármit hazudik, a szemeink akkor is elsőként a dudákat és a popsit veszik célba! Majd lábak, majd a feje.

Ez van.

2011. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)az utolsónak nagyon örülök mert azt mondják,hogy jó alakom van:)sztem az arcom nem annyira szép..
2011. febr. 26. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Akk barbie test + JI Joe fej...én először mindig a fejet nézem.
2011. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a lábat nyakat arcot nézem és utánna a mellet meg a feneket
2011. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha utcan latom tavolabbrol, alakjat, föleg a feneket :D

de ha közel van az arcat

mindig minden körülmenyek között

2011. febr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!