Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a barátomnak valentinnapra?

Figyelt kérdés

tudom már egyszer van egy ilyen kérdés kiírva, de azt olvastam, hogy ha kérdésem van írjak egyet és az én barátom 17 éves és lassan 2 éve vagyunk együtt (én 16 vagyok)

szeretnék én csinálni neki valamit. egész óügyes vagyok az ilyenekben csak kellenének ötletek, aztán abból összeraknék valamit

előre is köszii


2009. febr. 1. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szív alakú sütőformában süss tortaalapot, csinálj hozzá csokimázat vagy valamit amilyet szeret, és tejszínhabbal írd rá a nevét, és alá hogy szeretlek vagy I love you, vagy ilyesmi. Esetleg nyomtass ki egy közös képeteket, és kartonpapírból csinálj neki képkeretet, rajzolhatsz rá szívecskéket vagy ilyesmi. Vagy vegyél egy szexy fehérneműt és lepd meg azzal, hogy azt veszed fel..:)
2009. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A süti nagyon jó ötlet..Én is azt készítek..Viszont e mellett mi még egy Valentin-napos buliba is elmegyünk..És az est megkoronázása... :-)
2009. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

megvan mit kap:)

gyüjtöttem ösze kéepket dolgokról, rólunk amik azóta történtek miota együtt vagyunk és idézetekkel felragasztom egy papírra:)

2009. febr. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!