Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátomnak Valentinnapra?

Figyelt kérdés

Semmi otletem nincs, hogy mit vegyek neki :S. Ti mit vennétek a helyemben?


majdnem 5 hónapja vagyunk egyutt.


16/L


2011. jan. 24. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Latex férfi műbőrtangát
2011. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hülyeségnek tartom a valentin napot, számomra ez nem ünnep, az év többi napján is ugyanúgy szeretjük egymást a barátommal. Ezért nem is készülök külön nagy ajándékkal, viszont sütök neki valami finomat anyukám segítségével, aminek szerintem örülni fog, már csak azért is, mert nem vagyok valami nagy konyhatündér:)

15/L

2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A valentin nap akkora egya baromság bár annyi sz@rnak van napja hogy akkor mért ne lehetne az egyik nap a buli napja vagy a szavaké stb. Csak üzletről szól hogy minnél több nyálas macis plüssös nyavalyás g*cit eladjanak. Máskor simán lehet adni ajándékot de nem is muszáj. Szval bvromság. De hogy válaszoljak is és ne csak véleményt írjak, sztem vegyél neki mondjuk egy tábla csokit vagy valami jó férfi dezudort vagy mit tum:D

15/L

2011. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Offthewall ***** válasza:
100%

Hát nem tom, őszinte leszek.. Én megkérdezném előző nap, hogy milyen szexuális vágyai vannak és ha vmi amit ritkán csináltok/egyáltalán nem, akkor azzal meglephetnéd ha nem túl undorító számodra... Vagy beöltözhetsz valaminek ha van miből, stb. Hidd el, a pasi ilyen, erre fogékony, a szíves cuccok, bon-bon, stb, csajnak való, Fradi bögrét, stb. meg nem valentin napra szoktak venni szvsz én annyival tudnám le h ha pasi vagyok akkor 1 szál/csokor vörös rózsa 1 saját készítésű bomba vacsora, aztán 1 hosszú, orbitális szex, vmi újjal megspékelve :D esetleg vehetsz "neki" 1 új bugyit, baby dollt, régi 1szerű de nagyszerű 5let. Lesz miből kihámoznia. Remélem valami 5letet tudtam adni xD

15/F

2011. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tartom nagy ünnepnek a valentin-napot.Ha lenne barátom nem csak évente egy napon szeretném, nem csak egy napon lepném meg valami aprósággal.

Az már régen rossz, ha "ünnep" kell ahhoz, hogy kifejezzük érzéseinket!


Ha lenne barátom én nem vennék neki ajándékot, inkább olyan programot, meglepetést találnék ki, aminek örülne.Közös program, meglepném egy vacsival, sütnék neki valamit, vagy "csak" kettesben töltenénk egy kis időt, forrú fürdő, masszázs stb.

Szerintem ezek az apróságok többet érhetnek, mint az ajándék.

15/L

2011. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!