Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek láthatnak mások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek láthatnak mások?

Figyelt kérdés

Többen mondták, hogy túl naív vagyok, tény, sokmindent elhiszek, mert bízok az emberekben, de sokszor hülyülnek velem, ezért sokmindenben bizonytalan vagyok. Már két pasi is mondta, hogy belőlem bármit kinéz, na ezt nem igazán tudom hova tenni, mert egy teljesen átlagos lány vagyok, nem egy cicababa féle. Soha nem volt barátom, mások is látják rajtam, hogy egy szende "kislány" vagyok. A gondolkodásom elég érett, a viselkedésem azonban sokszor elég gyerekes, nemrég elmondtam egy pasinak, hogy tetszik, és szeretném megismerni, de ő elhajtott, biztos azt hiszi így akarok pasit fogni, pedig most csináltam először, meg volt egy beszólása, amikor a lányának nevezett, nem tudom ez csak amolyan elszólás volt, vagy tényleg kislánynak tart.

Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek? Ennyire gyerekesnek láthatnak mások?

20/L


2011. jan. 16. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk téged....

De képet küldhetsz, ha van kedved:)

Előbb barátkozz és mielőtt elmondanád valakinek, hogy tetszik, küldj neki jeleket.

2011. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem a külsőd miatt hajtott el akkor a belsőd miatt:/ Nyílván tényleg éretlennek látott téged, ha gyerekesen viselkedsz. Nálam ez nem jelent próblémát és az hogy bizol az emberekben nagyon jó dolog, de ezzel együtt nagyott is csalódhatsz:S Én viszont örülnék egy ilyen lánynak mint te, de ha sok a hisztizés akkor az rossz. Szerintem nincs baj veled csak nem illik hozzád és ez jobb, hogy így derült ki:) Amikor egy lány nekem nemet mond akkor tudom, hogy jól jártam és nem ellenkezőleg. Az a gyerekes ahogyan egyesek válogatnak, nem pedig mert te bizol. A naívság meg nem a bizalomnál kezdődik, hanem tudatlanságnál, hiszékenységnél;)
2011. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!