Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsen összhangban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen összhangban a külsőm és a belsőm?

Figyelt kérdés

Sajnos az ellentétek embere vagyok. A külsőm, de legfőképpen az arcom nem tekinthető túl megnyerőnek. Nem arról van szó, hogy ápolatlan lennék, mert járok kozmetikushoz, hogy legalább az arcbőröm viszonylag rendben legyen, ilyenek. Ezen kívül próbálok "adni magamra": rengeteg frizuráz kipróbáltam, hajvasalással, fixálókkal, illetve ezek nélkül. Kipróbáltam mindenféle öltözködési stílus (kivéve a csőnadrágost - az nem jön be), de igazából semmi eredmény, egészen egyszerűen aszimmetrikus az arcom, és ezen sajnos semmi nem segít.

Ezzel szembe a belsőm a legnagyobb rendben van. Ezt nem csak az én szubjektív véleményem, hanem tényleg sokan mondták, illetve sokszor kaptam erre utaló visszajelzést. Írok egy példát, hogy értsétek: Mivel az ismerkedés élőben - a külsőmnek, illetve az ebből következő önbizalomhiánynak köszönhetően - soha nem ment igazából, megkíséreltem a neten "szerencsét próbálni". Nem társkeresőkről, hanem különböző fórumokról (és erről az oldalról is) vettem föl lányokat, illetve néha ők vettek föl engem. Nem vezetek statisztikát, így nem szolgálhatok pontos adatokkal, de elég sok lány (a nagy részük) - úgy, hogy nem is látta az arcomat - szinte belém szeretett. Volt olyan is, aki látatlanul találkozót kért... Viszont amikor mutattam nekik egy arcképet magamról, akkor jött a megdöbbenés. Ezek után rendre letiltottak, aki pedig így is belement a találkozóba, azon is látszódott, hogy nem ilyenre számított.

A lányok, akiket igazából ismerek, tényleg kedvelnek - barátként. Tudom, hogy ez lehet annak is a következménye, hogy egy srác nem eléggé kezdeményező, de úgy fölöslegesnek tartom a kezdeményezést, hogy a lány nem "küld jeleket".

Nem kívánom tovább fényezni magam, így is nagyon hosszú lett. Külön köszönöm, ha valaki végigolvasta. (már ha lesz ilyen :D)

Hol lenne érdemes ismerkednem? Illetve milyen lányoknál? Itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy csúnya vagy szép, hanem, hogy pl. az idősebbeket már nem annyira érdekli a külső, mint az ilyen 17 éveseket, ugye?


21/F


2011. jan. 16. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
aszimmetrikus az arcod?? furcsa... ha nem vagy nagyon csúnya akk nem gáz nem kéne ennyit foglalkozni ezzel...
2011. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez így van. tizenévesekkel ne próbálj kezdeni mert csak csalódás lesz a vége. nehéz beletörődni, mert ugye rohadt kihívóan öltöznek, de próbálj meg 20éveseket keresni, mert ott már télleg azoknak is van esélye akik nem a "legszebbek"... szvsz
2011. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos ... hogy hol? Legvégső esetben itt:

[link]


Azonban 21 évesen én inkább azt tanácsolom neked, hogy próbálkozz tovább ugyanazzal mint amivel eddig is. Van már egy bizonyos módszered, ne dobd rögtön el, csak azért mert nem 100%-os a siker arány!

2011. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy,és természetesen viselkedsz szerintem mindenképp sikered lesz!:)

egy fiúnál különben sem az arca a legfontosabb,inkább legyél karakteresebb ,de mondjuk vicces-kedves,mint egy felszínes szépfiú!

szerintem a netes ismerkedést felejtsd el

2011. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"járok kozmetikushoz" "rengeteg frizuráz kipróbáltam, hajvasalással, fixálókka"

itt a probléma, én a közepéig tisztára csajnak hittelek :D

Férfiaknak nem lehet csúnya arcuk ha csak nem valami betegségben szenved vagy szakadt le tőből :D

Komolyra fordítva szerintem lehet hogy karakteres arcod van de ezzel nincs baj, a nők kevésbé vizuálisak mint mi férfiak. Persze kell hogy legyen kisugárzásod de az meg belülről fakad.

2011. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!