Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nincsen barätnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincsen barätnöm?

Figyelt kérdés
Tök rendes vagyok es becsületes kek szemem van es magas vagyok.Nem akarok bekepzelt lenni de egy uri ember vagyok nem minden fiu ilyen.es egyszerüen a länyok nem akarnak tölem semmit...16f
2011. aug. 28. 21:01
 1/9 miravagyokcsá ***** válasza:
talán nemkéne ennyire komolynak lenned.:D 1ántalán nem vonzó..
2011. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudtommal a WOW-ban nincs ilyen lehetőség...
2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj lazábban viselkedni a lányokkal, ettől független add magad, így talán nyerő lehetsz!
2011. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos igaza van az elsőnek. Én is pont ilyen voltam mint te (csak barna szem xD), mindig pedáns voltam, figyeltem a többiek érzéseire, udvarias, lovagias voltam, aztán mikor a barátnőm dobott, elegem lett az egészből, és egyszerűen lelazultam. Élem a kis életem, nem görcsölök semmin, pedig én voltam a legkomolyabb az ismerőseim között... Ingben jártam, általában mindig volt rajtam fekete ruhadarab. Most neoncuccok, ezüst ékszerek, bőrkarkötő, napszemüveg jellemeznek engem :) Erre már 3-an próbáltak rámtapadni (anélkül hogy én kezdeményeztem volna), sőt, jött a negyedik, méghozzá az ex-barátnő, aki dobott...
2011. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani.


Millió oka lehet: csúnya arc, csúnya test, csóró, hülyén öltözködsz, buta vagy stb.

2011. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sas15 ***** válasza:

"becsületes kek szemem van"

LOL

amugy majd lesz

2011. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudok länyokkal laza lenni...lehet,hogy hülyen hangzik de en nagyon tisztelem a länyokat/nöket.ezert mindig udvarias vagyok velük.kinyitom az ajtot nekik stb...
2011. aug. 28. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs semmi baj veled, nálam is ez a helyzet. mármint szép vagyok (nem beképzelt.), van ízlésem és kedves vagyok a fiúkkal, de valahogy mégsem jön össze. lehet, hogy csak még nem vettek észre ÚGY a lányok, de ez csak idő kérdése;)15/l
2011. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ivan Iljics ***** válasza:

Nagymamám élettapasztalata (becsüld meg!), nem szó szerint:

Általában a fiatal lányok és fiúk nem komoly kapcsolatot keresnek akkor sem ha azt mondják. A korai kapcsolatok inkább csak amolyan gyakorlásfélék...

Áh, inkább szó szerint:

"Most még csak bohóckodjál az bejön a fiatal csajoknak. Bőven elég akkor megkomolyodnod amikor már párt választasz."

2011. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!