Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinájak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinájak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nah, sziasztok :D. Az a bajom hogy van egy lány akit nagyon bírok és nagyon jó barátok vagyunk. Már elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé, de nem válaszolt semmit rá és most teljesen úgy viselkedik mintha nem mondtam volna semmit neki. Szerintetek érdemes lenne még "hajtani rá" vagy már nem alakul ki semmi?? köszi hogy ha válaszoltok.. :) (egyépként vele megyek haza minden nap)13/F
2011. jan. 16. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adott választ és teljesen úgy viselkedik mintha nem történt volna semmi, akkor hagyd a francba, ebből nem lesz semmi.
2011. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jaa kösszi még azért váok vele meg a válaszokra is. Ment a zöld kéz
2011. jan. 16. 17:42
 3/19 LittleFairy: ***** válasza:

Szerintem ha nagyon bejön a lány akkor próbálkozzál.

DE ha látod hogy ő csak barát akar lenni és semmi több akkor.nem érdemes foglalkozni vele:)

Tudom hogy ezt így mondani könnyű..:P

Sok sikert*.*

2011. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszia...:) Hátt, nekem nagyon tetszik és hát nem tudom... ment a zöld kéz! Várok még válaszokat:D
2011. jan. 16. 17:51
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem áll készen egy kapcsolatra :) :D

Beszélgess vele, érdeklődj iránta

vigyél magaddal 1 zsebkendőt a tipikus van 1 zsepid kérdésekre :)

Segíts neki mindenben amiben tudsz, de ügyelj arra hogy ne legyél túl nyomulós.

Én ennyit tudnék tanácsolni :) Sok sikert ;)

2011. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
oksa lesz nálam zsepi is xD Megfogadom a tanácsaitokat köszii:D
2011. jan. 16. 18:02
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja és ment a kéz:P
2011. jan. 16. 18:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak az a srác mondaná ezt nekem akivel én járok haza :D

Szerintem hozd fel megint a témát, ne hagyd magad kétségek között az a legrosszabb. Talán ledöbbent és hirtelen nem tudta mit válaszoljon. Most kérdezd meg tőle, hogy emlékszik-e még arra amit mondtál neki, aztán mond valamit, ha nem akkor emlékeztesd vissza... és utána feltétlen kérdezd meg, hogy neki bejössz-e! és majd mesélj :)

2011. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöket meg akart kímélni egy kínos kikosarazástól, ezért tapintatosan hallgat, hátha veszed a lapot...
2011. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hátt lehet... De azért felvetem még a témát... köszi mindenkinek kézz...:D
2011. jan. 16. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!