Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Volt egy több mint 3évig tartó kapcsolatom aminek már fél éve vége lett. És az exbarátom 1ik haverjával gabalyodtam össze :S .... Hozzá teszem ne szándékosan! .. Csak valahogy mindíg összefutottunk és nagyon jókat beszélgettünk meg ebédeltünk együtt. Kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok .. most elhívott randira.. meg is csókolt tegnap.. de nemtudom, hogy merjek-e belevágni? ...

Mármint ha a voltbarátom az én 1ik barátnőmmel jönne össze az nagyon rosszul esne neme :S .. és nem akarom megbántani :S


mit csináljak?


2011. nov. 1. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

ne menj bele.

örök szabály: -ex barátai tabu

-ex rokonai tabu

-ex haverjai tabu


de halál komoly.

2011. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szard le!! ha úgy boldog lehetsz akk ki afaszt érdekel ha hisztizik 1 kicsit az exed??
2011. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az első kommentelőnek van igaza.... Csak rossz mert elkezdtem érezni valamit ..de majd mehpróbálom megbeszélni vele a dolgokat.. :)
2011. nov. 2. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első kommentelőnek van igaza, de ez attól is függ, hogy az exed és a haverja milyen viszonyban vannak.

A másik ami fontos a te és az exed kapcsolata.


Ha téged nem érdekel, hogy exed mit gondol és ők sincsenek olyan húde jóban...akkor egészen nyugodtan :)

bármely más esetben felejtős.

2011. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha nekem az ex nőm összejönne egy spanommal akkor a sz@rt is kiverném a srácból... de a nőböl is :D

Szóval gondolkozz el, hogy megéri-e szivem :D

2011. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az exed hagyott ott téged vagy te őt??


Mert ha te hagytad ott őt akkor tényleg felejtős a dolog. Gondolj bele milyen szarul esne neki h otthagyod és összejössz a haverjával.


Viszont ha ő dobott téged akkor azzal jelezte h neki nem kellesz, és onnantól kit érdekel, hogy ő mit érez irántad...kidobott igy járt...(csak megjegyzem h itt az exed haverjának milyen szarul esne ha megmondanád neki h "azért nem mert az exem haverja vagy és az exem dobott engem" vagy valami hasonló)

2011. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Közös" megyegyezés volt... de azt hiszem én akartam jobban...

Beszéltem a sráccal és elmondtam neki mi a helyzet.. azóta is találkozgatunk.. de próbálok úgy tekinteni rá mint egy barátra :) ... remélem menni fog :)


Köszönöm a válaszokat

2011. nov. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!