Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van reggeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van reggeli szájszaga? És mitől van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

nekem nem szokott lenni, csak ritkán, vagy ha este vmi miatt nem tudtam fogat mosni. amúgy nem

a páromnak sem szokott lenni

2009. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%

nem.

esetleg ha nem mosol fogat, vagy ha beteg vagy. vagy ha éjjel ugy kiszárad a szád és nem iszol.

de a szájszag utalhat a közeljövöben lévő betegségre. például mikor szájszagom volt két nap mulva fájt a torkom beteg is lettem.

2009. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Na ne vicceljetek már! Hát ha tök tiszta a szád, de zárva tartod órákon keresztül, akkor is lesz "szag". Nemhogy egy este után... nem hiszem h nincs
2009. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
ez nem fugg a fogmosastol sem a betegsegektol. nekem tok egeszsegesek a fogaim, gyakran jarok fororvoshoz, este is lefekves elott mosom, fogselyem stb, meg is van reggelre szajszag. Ez mindenkinek van.
2009. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ha megmosom akkor intenzívebb a szaga reggelre. Kérdés, hogy ezt más is érzi e, vagy csak én...

Valahol olvastam, hogy gyomorpanaszok jele is lehet a különös szájszag...

2009. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Most miért lettem lepontozva amiért azt mondtam nekem nincs...látom más is le lett emiatt pontozva. hát ha Nektek ez fáj akkor egészségetekre, engem nem tettetek sirba a lepontozással...
2009. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
1.sorban attól van, hogy üres a gyomrod. Egyél vmit és jobb lesz.
2009. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

A reggeli szájszag normálisan attól van, hogy éjjel nagyon lecsökken a nyáltermelés, és emiatt az ott lévő baktériumok garázdálkodni kezdenek.

Nem igazán tudom, mivel lehet változtatni rajta - egy alapos fertőtlenítésen kívül (de olyat meg nem csinálnak).

2009. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!