Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érdekeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érdekeljenek a nők?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt 1-2 válaszban, h a válaszolóknak sikerült ezt elérniük. Nekem nincs esélyem a nőknél, ezért szeretném, ha nem érdekelnének többet. (A férfiak se, mielőtt vki félreértené.)
2011. jan. 16. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább azt érd el, hogy érdekeld őket
2011. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal kb 15-20 éve hiába próbálkozom, mert annyira ronda vok. Sztem könnyebben elérném, h engem se érdekeljenek ők.
2011. jan. 16. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Távolíttasd el a heréidet. Kevesebb hormon, kisebb kanosság.
2011. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én még olyan ronda palit nemigen láttam, akin ne segített volna egy-két hónap kemény sportolás és egy jó kis testhezálló sportos ruha ;)


+ egy kis pszichológusi kezelés, hogy az önbecsülésedet helyrepofozza

2011. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy ronda? Mit takar ez?
2011. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülye vagy öcsém?

Én már elég idős vagyok, mégis érdekelnek.

Kapd össze magad testileg-lelkileg, és minél több csajt tegyél boldoggá!

2011. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elérni, én is próbáltam. ugyanabban a cipőben járok, mint te kérdező. Rondának tartom magam, nincs önbizalmam. Hiába csinálok bármit (haverok, sörözés néha, psp), akkor is eszembe jutnak. Kifelé azt mutatom,hogy nem érdekelnek, de ez nem így van. Tehát ezt szerintem nem lehet elérni.Úgyhogy az lesz a megoldás, hogy elkezedek edzeni, stb. aztán nem adom fel, amig valam nővel össze nem jövök.
2011. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!