Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy más...

Hogy érhetném el, hogy más férfiak is érdekeljenek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyetlen férfira sem tudok potenciális párként tekinteni, vagy akár csak annyira, hogy flörtöljek velük. A jelenlegi "kapcsolatom" pedig már inkább okoz bánatot, mint örömet... Mindenki szerint jobb lenne ha eljárnék társaságba és ismerkedni, de egyszerűen már a gondolattól is irtózom és undorodok, hogy valaki hozzámérjen (aki nem ő) és már előre lelkiismeret furdalásom van. :( Hogy érhetném el, hogy nyitni tudjak mások felé? És ne legyen kellemetlen a társaságuk, hanem jól érezzem magam velük? Fiú barátaim vannak többen, de csak barátként, tehát el nem tudnám képzelni, hogy több is lehet... Tudom jól, ha fiúkkal ismerkednék is, folyton ez a srác járna a fejemben... Mit lehet tenni ilyen esetben? Normális dolog ez, hogy csak ő érdekel, mint férfi és másra rá sem tudok úgy nézni, csak esetleg barátként, vagy ez már beteges? :(

L/22


2011. ápr. 19. 16:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
Véletlen nem kaposvári vagy?
2011. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni, közösségbe és meglátod megváltozik az a szemüveg, ahogy most látod a férfiakat. Heverd ki az előző kapcsolatodat, és ha minden ok, akkor kezd el csak pasi után nézni.
2011. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok kaposvári.
2011. ápr. 19. 16:22
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, az megoldás lehet, hogy lekötöm magam valami hobbival, sporttal vagy barátnőkkel. Megpróbáltam és hát nem igazán sikerült. :( Folyton rá gondoltam, alig vártam, hogy felhívhassam vagy beszélhessünk msnen, folyton csak rajta kattog az agyam és nem tudom elengedni magam másokkal sem. :(
2011. ápr. 19. 16:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Ki kell lepned a "kapcsolatbl", igy szabadda teszed magad mas ferfiak irant. Amig szerelmi fajdalmaid vannak, addig nem akarsz, nem erdekel mas ferfi. JObb is igy, mert nem lenne igazsagos az uj ferfivel, ha meg masert ahitozol.
2011. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nem is játszanék senki érzéseivel! :( De akkor hogyan érhetem el, hogy ne legyen ilyen fontos ez a férfi?
2011. ápr. 19. 16:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene eløször lezárni a jelenlegi kapcsolatodat, és majd csak azután nyitni más férfiak felé? Vagy prûd vagyok?
2011. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ebbe bele fog kötni valaki, csak nem akartam már kisregényt írni... Szakítottunk már, ez a lényeg, csak találkozgatunk(igaz szerintem ugyanolyan mint mikor jártunk, közös programok stb.) de szerinte nem járás és hát észreveszem, hogy csajozgat a közösségi oldalakon, és hát nem szeretnék amolyan "tartalékcsaj" lenni, ennek nincs jövője. :( Akik ismerik a dolgainkat, már rég azt javasolták ,hogy vessünk véget a dolgoknak, de nehezen megy. De a lényeg, hogy nyilván csak úgy lehetne köztem és bárki közt akár csak egy kósza flört is, ha már nem találkozgatnánk. :(
2011. ápr. 19. 16:34
 9/18 anonim ***** válasza:
dettó mint én, csak engem lekoptattak mint a pinty... ettől függetlenül tisztában vagy vele, hogy ez beteges? csak mert az... egy emberhez sem szabadna így ragaszkodni! ha kitaláltál valamit akkor szólj azért nekem is...
2011. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Le kell zarni a szivedben, nem csak az agyadban ezt a kapcsolatot. Ugy latom, ez az ami nehezseget okoz Neked. Meg mindig szerelmes vagy a ferfiert, de igy nem lehet masikat, tartos kapcsolatot keresni.
2011. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!