Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy szőrtelenítite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szőrtelenítitek a szeméremajkatokat belül?

Figyelt kérdés
Mert ugye ha borotválod, akkor megvághatod magad, ott meg eléggé vékony a felület.. a szőrtelenítő krémtől meg félek, hogy baja lesz.
2011. jan. 16. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik kezemmel széthúzom, másikkal borotva, óvatosan.
2011. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak nekem az a gond, h másnap máris van egy kis szőr.
2011. jan. 16. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is másnap már látszik egy kicsit a szőr, engem is érdekelne, hogy mások hogyan/mivel csinálják, hogy napokig sima marad a bőrük (nem csak odalenn :D).
2011. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, 1 napig sima csak. :( De csak borotva, mással nem merem, nekem nagyon érzékeny a bőröm. Apáromat nem zavarja, ha szúrok egy kicsit, szerencsére.
2011. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a lézeres szőrtelenítés a jó akárhova is. A probléma, hogy baromi drága, valamint, amikor a nagyajakidat csinálják, akkor a csillagokat látod.
2011. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úristen, belül, dehogyis, áááj, ez borzasztó... De hát... az fáááj. :(
2011. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Belül én is borotválom. Gyantázni csak a bikinivonalamat és a szeméremdombomat merem. Szóval én is kíváncsi lennék rá h mások hogyan csinálják :)
2011. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom kozmetikussal. Nem a legkellemesebb élmény, de kibírható.
2011. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál lehet teljes fazon gyantát kérni...ami a legtartósabb azt cukorpasztával csinálják!No allergia,No kipirosodás vagy hámlás és gyengül a szőrzet!Kb.2-3 hétig jó.Nem kellemes,de ha egy jó kozmetikust találtok hamar kikopik és később már 5 hetente is elég.Minden pénztárca függő.Én 2000 ft.-ért csináltatom...míg nem jön divatba a természetes:)
2011. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ezt hogy értitek, hogy a szeméremajak BELÜL???
2011. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!