Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, akinek van egy fiú barátja (elmondásuk szerint barátok), és szinte állandóan ölelgeti meg puszilgatja?

Figyelt kérdés
Szerintem ez több, mint barátság. Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom, de nem ölelgetjük, puszilgatjuk egymást folyton folyvást, mint az ismerőseink. A srácot nem zavarja, hogy a lány állandóan ölelgeti, ő is visszaölelgeti, átkarolja, de ritkán puszilgatja. Mindkettőnek van párja.
2011. jan. 16. 21:04
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
vannak ilyen lököttek, engem nem zavar, hadd csinálják.
2011. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amíg ne a Te barátod ölelgeti, addig nincs semmi baj, és amíg nem "úgy" ölelgeti és puszilgatja, addig akkor sincs baj, ha a Te barátoddal csinálja... ez van... egyesek szeretnek ilyen nagy érzelmeket átélni és kimutatni, tulajdonképp egy igaz barát a szakítás után is Veled van és vigasztal... a baráti ölelésben szerintem semmi erotikus nincs, jó érzés... Persze, ha a barátom puszilgatná és ölelgetné a legjobb barátja én is kicsit féltékeny lennék, vagy elfogadnám egy idő után, vagy szakítanék, mert nem várhatom el, h miattam lecserélje akár egy barátját is...
2011. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdések között van óvoda menü pont is!

Na ott tedd fel újra ezt a kérdést!

2011. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon szoros barátság :-) Vannak ilyenek. Lehet,hogy többet éreznek egymás iránt. De ha mindkettőnek van párja,akkor tuti,hogy a párjukat jobban szeretik. Nincs közöttük szerelem,de borzalmasan kedvelik egymást. Én nem ítélem el az ilyet :)
2011. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen fiú barátom, olyan, mintha testvérek lennénk, ölelgetjük, puszilgatjuk egymást, de tényleg semmi férfi-nő viszony nincs mögötte, csak barátság és szeretet :) Ez természetes, csak sokan úgy gondolják, hogy nem létezik őszinte férfi-nő barátság, pedig igen :) Egyikünk sem akar semmi olyat a másiktól. Szeretjük egymást, és ki is mutatjuk :)

22L

2011. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek ennyi.


De a párjukat jobban szeretik különben az a puszi már nem csak az arcra ment volna hanem lejjebbre!

2011. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De édes. :) Az én fiúbarátommal is ezt csinálom, azt hittem, rólunk szól a kérdés. :D De egyikőnknek sincs párja, ezért mégsem. :D

Mindig puszilgatom, egyszer majdnem meg is csókoltam. Imádom. És nem tudom, hogy miért szeretem ennyire, amikor régen nagyon utáltam.

2011. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!