Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elhinnétek egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acel kérdése:

Lányok! Elhinnétek egy pasinak, hogy ha összebújtok este akkor nem lesz szex?

Figyelt kérdés
A lány 20 én 21 és tényleg jó lenne lefeküdni már vele de korábban megbeszéltük hogy még nem lesz, ő azt mondja hogy nem akar nálam aludni mert biztosan rám mászna. Én meg tudom állni, de ezt el hinnétek?
2011. jan. 17. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak én érzem furának a kérdést??
2011. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg az :D

Csak a kérdésre válaszolva: NEM.

2011. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én már aludtam együtt úgy lánnyal, hogy nem volt semmi. pontosabban ő aludt és meg próbáltam úgy helyezkedni, hogy valahogy elférjek (bocsi, ezt nem lehet máshogy leírni) és az álló farkammal ne őt bökdössem...


az egy dolog, hogy meg tudod állni, az meg egy másik, hogy nagyon xar lesz. szerintem, ha még nem akarjátok, akkor ne aludjatok együtt.

2011. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
gondolom csak nem fog megerőszakolni...
2011. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak nem értem ennek mi értelme?


Ő is le akarna veled feküdni, és Te is vele. Akkor minek szivatjátok egymást?

2011. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság ilyet csinálni mi értelme egyáltalán.

Ha meg biztosan rád mászna miért tiltakozol ellene.

Gondolom nem rég vagytok együtt ezért vártok még, de akkor meg nem értem az ottalvást az sokkal inkább komoly kapcsolatot feltételez mint a szex.

2011. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok egyedül :D
2011. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én majdnem 3 hónapig aludtam úgy a barátommal hétvégente,h nem volt szex,mert nem akartam rögtön odaadni magam,és próbálgattam,meddig vár rám,de olyan jó volt hozzábújva aludni!!!kellettek nekem az együttalvások ahhoz,h kialakuljon a bizalom,ami máig törtelen:)

(bár visszagondolva kegyetlen lehetett neki,mikor simogatva ébresztettem,meg ilyenek,de) azt mondta nem a szex a legfontosabb,nem amiatt van velem-szerintem ezt te is mondhatnád a barátnődnek,és akkor merne veled aludni :D

2011. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elhinni elhinném, de nem feküdnék be olyan mellé, akivel nem akarok szexelni.
2011. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A barátom 18 volt, mikor összejöttünk, én is mondtam neki az elején, hogy nekem még idő kell. Viszont már aznap együtt aludtunk, mikor összejöttünk (náluk volt buli), és utána többször is, mire eljutottunk a dologhoz. Ha kedve lett volna ilyesmihez, akkor orálisan kényeztettük egymást, így megkapta a kielégülést is, és tudott várni rám 1 évet, hogy neki adjam a szüzességem. Szerintem ha tényleg szeret, és nem akar elveszíteni ilyennel, akkor megpróbálja kibírni, lehet, hogy le kell állítanod, de kibírja. Én a helyedben megpróbálnám, és ha Rád mászik, orálisan elégíteném ki, úgy talán nem akarna már utána megint Rád mászni ;) 20/L
2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!